1186 All Access – Sukces Z Pasją

Webinar: "Jak Osiągam Swoje Roczne Cele W Cele W 12 Tygodni"

Podczas tego DARMOWEGO warsztatu odkryję przed Tobą 3 kroki, które pozwalają mi osiągać swoje Cele:

1) W jaki sposób wyznaczam swoje cele, tak aby się spełniały oraz jaki jest sekretny element wyznaczania celów, o którym nikt nie mówi
2) 4 elementy, które są niezbędne do osiągnięcia celu
3) W jaki sposób wykorzystuję "Dziennik Sukcesu", aby utrzymać wysoką motywację i wiedzieć krok po kroku co mam robić!

blank

Najczęściej zadawane pytania na temat osiągania celów
(i dołączenia do programu "12-tygodniowe wyzwanie")

Dopiero zaczynam rozwój osobisty i pracę nad sobą. Czy jest to dla mnie?

Tak jak najbardziej, jest to dla Ciebie.

Żeby wejść na kolejny poziom w swoim życiu musisz mieć cel i klarowność. Inaczej będziesz cały czas kręcił się w kółko nie wiedząc czego chcesz, co prowadzi do wypalenia i utraty motywacji.

Szkolenie „12-tygodniowe wyzwanie” da Ci konkretny plan działania, który pozwoli tobie ruszyć do przodu.

Najważniejsze jest wykonanie pierwszego kroku, a później następnego ze strategią, która prowadzi Cię do celu.

Dlatego jeśli chcesz działać efektywnie i mieć rezultaty o wiele szybciej, jest to jest to Twoja mapa dojścia do celu lub ten sekret, ten brakujący element, którego zawsze szukałeś.

Nigdy nie wyznaczałem celów. Czy to dla mnie zadziała?

Niezależnie czy cele już osiągałeś czy nie jest to program dla tych którzy chcą je osiągać i chcą czegoś więcej od życia.

Jest on tak zaprojektowany, abyś mógł wystartować z dowolnego miejsca: i dla tych co dopiero zaczynają i dla tych którzy chcą wejść na kolejny poziom w swoim życiu.

Jeśli nigdy nie podążałeś za konkretnym celem to robisz dla siebie prawdopodobnie najlepszą przysługę zaczynając z naszym systemem.

Ponieważ będziesz działał od razu z poprawnie wyznaczonym celem i dostaniesz mapę dojścia do niego.
Zaoszczędzi Ci to mnóstwo zmarnowanego czasu, frustracji i zgadywania co powinieneś robić.

Tutaj wiesz co masz robić i jak to robić, żeby osiągnąć swój cel.

​Dla kogo jest to szkolenie?

Jest to dla ludzi, którzy chcą stać się klarowni i osiągać swoje cele, aby wydobyć swój pełny potencjał i kreować życie na własnych warunkach.

Świetnie on działa dla ludzi, którzy chcę poprawić swoją sytuacja finansową, a nawet chcą stać się wolni finansowo. Również dla tych którzy chcą stworzyć swój własny biznes albo wynieść już istniejący na kolejny poziom.

Lub chcą zrobić następny krok w swojej karierze, dostać awans lub zmienić pracę na lepszą.

Dla ludzi, którzy chcą się wyrwać z toksycznego środowiska i osiągać swoje cele.

Dla tych, którzy tak jak ja kiedyś, chcą stworzyć równowagę we wszystkich sferach życia.

Dla tych, którzy chcą się rozwijać, nabywać nowe umiejętności, chcą mieć nowy sposób myślenia, który pozwoli im wyjść ze strefy komfortu.

Jest również dla tych którzy chcą popracować nad swoim zdrowiem, swoją sylwetką lub nad swoim związkiem, relacjami z najbliższymi.

​Osiągam już swoje cele, ale chcę więcej. Czy to mi pomoże?

Gratuluję Ci, że osiągasz już swoje cele! „12-tygodniowe wyzwanie" jest również o wysokiej produktywności, więc zdecydowanie pozwoli Ci to mieć więcej wolnego czasu i osiągać jeszcze większe cele, w krótszym czasie.

Aby stworzyć sukces i balans w każdej sferze życia musisz stworzyć klarowność i wiedzieć krok po kroku co masz robić.

Nie możesz liczyć na przypadki. Potrzebujesz sprawdzonego systemu. I to właśnie dostaniesz w tym programie.

​Jak wygląda szkolenie w środku i jak do niego dostanę dostęp?

Program jest dostępny on-line, przez naszą platformę szkoleniową, tak abyś mógł z niego korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia. Po dokonaniu zakupu dostaniesz od nas e-mail, gdzie znajdziesz login oraz hasło.

Jest on podzielony jest na 5 modułów, gdzie poprowadzę Cię strategicznie przez każdy z nich. Dostęp do każdego następnego modułu dostaniesz co tydzień.

Jeśli w międzyczasie coś Ci wypadnie i nie będziesz mógł podążąć na bierząco to nie ma problemu, ponieważ przez cały czas masz dostęp do tych materiałów i możesz je przerabiać w swoim tempie, nawet po zakończeniu kursu.

Możesz do niego wracać tyle razy ile tylko chcesz. Dostęp jest bezterminowy.

Szkolenie składa się z 4 elementów:

1) Pierwszym z nich jest klarowność Twojej wizji, czyli fundament sukcesu
2) Drugi element to wydajny początek dnia, czyli co robią ludzi sukcesu każdego dnia, że osiągają takie rezultaty
3) Strategia Działania, czyli co konkretnie masz robić aby iść do swojego celu
4) Ostatni element to Wydajny koniec dnia, czyli jak monitorować swoje postępy
i odpuścić stres

Pokażę Ci jak możesz wykorzystać ten system do osiągania swoich celów nie tylko aby stać się wolnym finansowo i czasowo, ale również do sukcesu w innych sferach życia na których Ci naprawdę zależy np. rozwój Twojego biznesu lub kariery, szczęśliwy związek, efektywne zarządzanie sobą w czasie, aby mieć czas dla rodziny, świetną kondycje i wygląd oraz pewność siebie.

​Jak działa gwarancja?

Masz 90 dni gwarancji satysfakcji. Jestem pewna, że ten system działa, jedynym warunkiem jest to, żebyś wytrwał do końca wyzwania i go zrealizował.

Jeśli zrobisz wszystkie lekcje, przejdziesz przez całe wyzwanie, codziennie będziesz uzupełniał dziennik sukcesu i mimo tego nie osiągniesz swojego celu to jeśli odeślesz mi swój uzupełniony „Dziennik Sukcesu” to go przeglądnę i przeprowadzę z Tobą indywidualną konsultację, gdzie spotkamy się na Skype i zdiagnozujemy co poszło nie tak i jak to możesz poprawić.

Wtedy wyślę Ci drugi nowy egzemplarz dziennika, tak żebyś mógł jeszcze raz wystartować i osiągnąć swój cel.

​Boję się, że mi nie wyjdzie. Boję się, że w połowie się wypalę. Jest to poza moją strefą komfortu.

Wszystko co osiągnąłeś do tej pory zwłaszcza to z czego jesteś dumny zazwyczaj działo się poza strefą komfortu.

Poczucie obawy jest normalne, jest to coś nowego nieznanego, dlatego działamy niepewnie. Ale kiedy pojawi się pierwszy sukces nawet bardzo mały jest to wystarczające, abyśmy zaczęli wychodzić ze strefy komfortu.

Moim zadaniem jest pokazanie Tobie większej wizji dla Ciebie, że stać Cię na więcej niż w tym momencie uważasz. Twoim zadaniem jest podjecie decyzji i danie sobie pozwolenia.

Czy jesteś gotowy, aby kreować życie na własnych warunkach?

​Jak najlepiej się przygotować do ambitnego celu?

Bardzo ważne jest zarezerwowanie czasu na Twoje wyzwanie, ponieważ osiągniecie konkretnego celu wymaga skupienia każdego dnia.

To tylko 12 tygodni i aż 12 tygodni.

Kiedy zaczniesz wyzwanie wstaw to w kalendarz jako priorytet i rozpisz ten główny cel na mniejsze tygodniowe cele, abyś wiedział jaki target chcesz osiągnąć.

Następny krok to odkrycie Twojego wielkiego powodu.

Po co tego chcesz, dlaczego jest to dla Ciebie ważne i dla kogo jeszcze?
Kim staniesz się w procesie osiągnięcia Twojego celu i co zmieni się w twoim życiu?

To utrzyma twoją motywację na wysokim poziomie i pozwoli Ci przejść przez trudne momenty.

Tak, będzie to wymagało wyjścia ze strefy komfortu i zrobienia czegoś czego nie robiłeś do tej pory, ale kiedy osiągniesz swój cel będziesz najszczęśliwszy jaki kiedykolwiek byłeś do tej pory.

Kolejna rzecz która będzie pchać Cię do przodu każdego dnia to bloki czasowe, gdzie masz zarezerwowany czas na jeden priorytet bezpośrednio związany z tygodniowym celem. Najlepiej kiedy bloki mają 50-60 min i robisz przerwy na regenerację między nimi.

Program 12-tygodniowe wyzwanie i „Dziennik Sukcesu" są zaprojektowane, żeby dać Ci konkretną mapę dojścia do celu. Zawierają każdy z powyższych elementów i znacznie więcej narzędzi wysokiej produktywności.

Twój cel czeka na Ciebie!

​NIE mam czasu. Mam bardzo napiety plan dnia. Co robić?

Wszystko zaczyna się od Twojej decyzji. Jeśli teraz nie dasz sobie czasu na spełnienie swojego celu tak naprawdę nigdy nie będziesz go mieć i będziesz spełniał cele innych cale życie.

Teraz jest najlepszy czas żeby zacząć, zacznij od zarezerwowania godziny dziennie na swój cel i powiedzenia innym „nie", żeby powiedzieć sobie „tak".

Następnie wprowadź nowy grafik dnia. To tylko 12 tygodni, co wystarczy żeby osiągnąć konkretny kamień milowy.

Ustal z bliskimi, że jest to specjalny okres gdzie potrzebujesz ich wsparcia, powiadom znajomych, że nie będzie Cię przez ten okres, gdyż pracujesz nad specjalnym projektem. Wprowadź poranną rutynę planowania i rezerwowania czasu dla siebie.

P.S. Powiadom też swój telefon, że teraz spełniasz swoje cele. ;)

Kiedy osiągniesz swój cel będziesz największą inspiracją jaką kiedykolwiek mogłeś być.

Będzie to dawać Ci pewność siebie każdego dnia do kreowania swojego życia na własnych warunkach.

​Nie wierzę, że mi się uda...

Tak naprawdę kiedy osiągnąłeś cokolwiek w Twoim życiu stało się to, ponieważ dałeś sobie szanse i uwierzyłeś w siebie. To czy wierzysz czy nie jest uwarunkowane przekonaniami i tym na czym się skupiasz.

Kiedy myślisz o tym jak jest ciężko wówczas trudno jest mieć wiarę, ale kiedy skupisz się na Twoim wielkim powodzie dla kogo i po co to robisz, cel zaczyna nabierać innego znaczenia.

Znajdź swój wielki powód dla kogo to robisz, kto potrzebuje Twojego sukcesu i działaj.

​Mam toksyczne środowisko, które mnie nie wspiera. Jak sobie z tym poradzić?

Są ludzie których możesz wybrać w swoim życiu jak twoi znajomi i przyjaciele. Są też tacy, których nie możesz wybrać jak np. rodzina.

Zacznij przebywać z tymi, którzy Cię dopingują, a z tymi z którymi musisz być rozmawiaj o sprawach neutralnych, które nie wpłyną na Twoje emocje w kontekście celu.

Zacznij również aktywnie budować swoją społeczność wparcia, która tak jak Ty też się rozwija. Takim miejscem jest np. nasz „Klub Sukces Z Pasja”, który zrzesza właśnie takich ludzi, którzy pomagają sobie, wspierają się i razem osiągają cele.

Dołącz do takiej społeczności, a wkrótce toksyczne osoba zaczną mieć coraz mniejszy wpływ na Ciebie.

​Co jeśli poświęcę czas i nie osiągnę tego celu?

Chodzi tu o coś więcej niż tylko cel. Chodzi tu o to kim się stajesz w procesie osiągania celów. Jest to bezcenne.

Buduje to fundament do osiągania przyszłych celów o jakich nawet nie śniłeś, ponieważ nie byłeś na nie gotowy.

Kiedy zaczynasz pracować nad swoim celem, pracujesz również nad swoim charakterem, nabywasz nowe produktywne nawyki, nowe zachowania, stajesz się pewny siebie, rośnie Twoja wiara w siebie i jesteś nie do zatrzymania.

Nawet jeśli Ci nie wyjdzie to zbudujesz solidne fundamenty. Jest to proces i każdy następny cel będzie dla ciebie o wiele łatwiej osiągalny.

​Mój partner mnie nie wspiera. Co robić?

Partner jak sama nazwa wskazuje jest po to, żeby nas wspierać w naszej drodze życia. Najlepiej kiedy rozwijacie się razem wówczas związek staje się mocniejszy i macie wspólne cele.

Jeśli jednak twój partner nie jest jeszcze na tym poziomie co Ty lub wątpi w to co robisz daj mu czas na adaptację i pokaż mu powody na których Ci zależy oraz jak on i cała rodzina może na tym zyskać.

Widziałam wiele razy jak na początku partner nie wspierał, a nawet przeszkadzał, aż do momentu kiedy zobaczył i usłyszał jak ważne to było dla jego drugiej połowy.

Natomiast kompletna transformacja stała się kiedy zobaczył zmiany (nawet nie sukcesy), ale produktywne nawyki u swojej partnerki.

Znajdź partnera wsparcia, np. u nas w Klubie Sukces Z Pasja albo innej grupie, gdzie są ludzie, którzy będą w Ciebie wierzyć i Cię wspierać w drodze do celów.

Kiedy zrobisz pierwszy krok, a później następny Twoja pewność siebie zacznie rosnąć i nikt nie będzie Cię w stanie powstrzymać. Kiedy Twój partner zobaczy, że idziesz do przodu wówczas i on zacznie wierzyć. Ponieważ rezultaty są najlepszą inspiracją dla innych.

A jeśli jest to kompletny „mismatch”, czyli macie inne wartości i chcecie czegoś innego od życia, musicie odbyć poważną rozmowę. W jakim kierunku idzie wasz związek? Jakie są szanse na jego przetrwanie jeśli nic się nie zmieni?

Partner jest po to abyście rośli razem.

​Co zrobić kiedy po drodze coś mi wypadnie i muszę przerwać wyzwanie?

To może się zdarzyć, najważniejsze jest ustalenie daty kiedy zaczynasz znowu, tym razem od momentu gdzie się zatrzymałeś.

Nie zaczynaj od nowa tylko idź dalej.

Nastawienie mentalne też jest ważne, czyli masz świadomość, że dalej działasz tylko teraz masz chwilową przerwę na uporanie się z tym co nagle wyskoczyło.

Dodatkowo przygotowałam dla ciebie BONUS: program On-Line „SOS”, gdzie pokażę Ci jak utrzymać wysoką motywację i przejść przez ciężki okres.

​Czy jest to skomplikowany proces?

Szkolenie „12-tygodniowe wyzwanie” jest zaprojektowane specjalnie dla zajętych ludzi, którzy nie mają czasu.

Jest to konkretny plan działania, bardzo prosty i niezwykle skuteczny, który pozwoli Ci ruszyć do przodu.

​To nie dla mnie nie zadziała...

Jak powiedział Henry Ford: "Jeśli myślisz, że możesz to masz rację. Jeśli myślisz, że NIE możesz też masz rację”.

Tak naprawdę Twój "mind set”, czyli to jak myślisz zadecyduje o wszystkim.

Daj sobie szansę i zadaj sobie pytanie: a co jak mi wyjdzie?

Zobacz, co możesz zyskać i jakie marzenia możesz spełnić dzięki temu, że dałeś sobie szansę. Wówczas ten system zadziała dla Ciebie.

​Czy będzie to wymagało ode mnie nowych umiejętności?

Szkolenie „12-tygodniowe wyzwanie” ma wbudowany w sobie plan rozwoju Twoich nowych umiejętności, które tak naprawdę są niezbędne aby wchodzić na kolejny poziom.

Ty wybierasz jakie umięjętności chcesz, a system prowadzi Cię każdego dnia do ich kontynuacji. Natomiast jedna umiejetność zaplanowana z góry dla Ciebie w systemie to efektywne zarządzanie sobą w czasie.

To będzie systematycznie wdrażane do Twojego życia każdego dnia, abyś w końcu był wolny i spełniony.

​Czy ten system działa?

Oczywiście!

Czasami najlepszą drogą do nauczenia się czegoś jest obserwacja jak inni to robią. Dlatego przygotowałam dla Ciebie kilka wywiadów z osobami, które stosowały już ten system przed Tobą i osiągnęły fantastyczne rezultaty. Tutaj możesz się z nimi zapoznać.

​Ile kosztuje szkolenie "12-tygodniowe wyzwanie"?

Prawda jest taka, że dołączenie do programu „12-tygodniowe wyzwanie" nie kosztuje Cię nic, ponieważ jest to Twoja INWESTYCJA...

...w siebie i w swoją wolność.

Dodatkowo nie możesz na tej inwestycji stracić, możesz tylko zyskać.

Możesz dołączyć płacąc 3 raty po 79 zł, czyli razem 237 zł lub jednorazowo za 197 zł i zawiera ona bonusy o wartości 2085.00 zł.

Zadaj sobie pytanie ile warty jest dla Ciebie Twój cel?

Jeżeli cały ten program…

* Pomoże Ci odzyskać skupienie, wyznaczać cele 
i efektywnie zarządzać sobą w czasie…
* Sprawi, że uzyskasz niekończącą się motywację...
* Nauczy Cię jak programować Twoją podświadomość na Twój osobisty sukces…
* Da Ci konkretną mapę osiągania Twoich celów…
* Będzie trzymać Cię odpowiedzialnym każdego dnia…

...to czy jest on warty, abyś do niego dołączył i w końcu osiągnął swoje cele?

Wszystkie inwestycje mają ryzyko… oprócz tej!

Masz 90 dni gwarancji satysfakcji. Jestem pewna, że ten system działa, jedynym warunkiem jest to, żebyś wytrwał do końca wyzwania i go zrealizował.

Jeśli zrobisz wszystkie lekcje, przejdziesz przez całe wyzwanie, codziennie będziesz uzupełniał dziennik sukcesu i mimo tego nie osiągniesz swojego celu to jeśli odeślesz mi swój uzupełniony „Dziennik Sukcesu” to go przeglądnę i przeprowadzę z Tobą indywidualną konsultację, gdzie spotkamy się na Skype i zdiagnozujemy co poszło nie tak i jak to możesz poprawić.

Wtedy wyślę Ci drugi nowy egzemplarz dziennika, tak żebyś mógł jeszcze raz wystartować i osiągnąć swój cel.

Opinie uczestników
"12-tygodniowego wyzwania"

Anna Stanclik

W tej rozmowie podzieliła się jak zbudowała swój biznes w oparciu o jej pasję. Jak wyglądała jej podróż od pierwszego dnia 12-tygodniowego wyzwania i jak udało jej się osiągnąć swój cel mimo pracy na etacie i wielu dodatkowych obowiązków.

Sylwia Popiel

Jak zrealizowała swój cel 12-tygodniowy cel, którym był awans w swojej firmie. Jak zmieniło się jej życie również w innych sferach?

Żaklina Wiederek

Zrealizowała swój 12-tygodniowy cel, którym była obrona pracy magisterskiej na "piątkę". Podczas rozmowy zdradza jak udało jej się to zrealizować mimo pracy na pełen etat.

Bogusława Pytkowska

Absolwentka dwóch "12-tygodniowych wyzwań". Pierwsze z nich dotyczyło poprawy zdrowia, natomiast drugie otwarcia własnej firmy. W tej rozmowie dzieli się swoją inspirującą historią oraz wartościowymi wskazówkami.

Opinie i rezultaty

"Dzięki tobie zaczęłam nowe życie. Odsunęłam się od toksycznych ludzi, zaczęłam dokształcać się w dziedzinie rozwoju osobistego.

Po raz pierwszy w życiu, zaczęłam zastanawiać się nad tym czego chcę od życia. Wszystkim polecam Ciebie i jestem pewna że uda mi się osiągnąć cele, jakie sobie postawiłam.

Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie."

Lidia, Hamburg

"Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach.

Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu.

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia."

Maria, Lublin

"Ewelina i jej szkolenia pozwoliły mi na uporządkowanie swojego życia, ogarnięcia się życiowo i mentalnie, co dało mi niesamowitą moc.

W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.

Wsparcie ze strony społeczności związanej z Sukces z Pasją i wzajemna motywacja odgrywa tutaj również niesamowicie ważną rolę, a nawet najważniejszą bo nie pozwala na poddanie się po chwilowej fascynacji samym kursem.

Dopinguje i podsyca ogień do działania jeszcze na długo po samym szkoleniu i to jest klucz do sukcesu! Bardzo dziękuję Ewelinko za niesamowitą pasję i twoją pracę!!"

Anna, Łódź

"Sprawiłaś, że znalazłam w sobie odwagę i odżyłam, i jestem Ci za to bardzo wdzięczna!"

Olga, Warszawa

"Dzień, w którym trafiłam na jeden z Twoich webinarów odmienił moje życie.

Konsekwentnie realizuję swoje cele wyznaczone na Vision Board, z sukcesem zakończyłam dwa 12-tygodniowe wyzwania - tj zdobycie wymarzonej pracy, a w drugim wyzwaniu pracowałam nad swoim zdrowiem i fitness i w konsekwencji wymodelowałam swoją sylwetkę :)

Twoje szkolenia dają mi niesamowitego powera, jestem osobą pewną siebie i osiągam to co chcę. Dziękuję!"

Dominika, Lublin


"Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem dostarczyły mi cennej wiedzy i wielu wskazówek jak osiągać swoje cele.

Szkolenia w doskonałej atmosferze, która pomaga w zdobywaniu wiedzy, ogromne doświadczenie i wiedza merytoryczna Eweliny jako trenera, którą widać na pierwszy rzut oka, świetnie przygotowane materiały.

Bardzo pomocnym narzędziem jest Dziennik Sukcesu."

Andrzej, Nysa

"Brałam udział zarówno w szkoleniach na żywo jak i on-line z Eweliną i w skrócie można powiedzieć, że dzięki tej wiedzy zupełnie inaczej patrzy się na świat, zupełnie w innym tępie osiąga się cele i zupełnie inaczej tworzy się relacje z ludźmi."

Beata, Konstancin

"Ewelina pokazała mi, że o marzenia trzeba walczyć. Trzeba ufać sobie i dbać o siebie ;) Dzięki szkoleniom oraz webinarom z Eweliną dostałam mega kopniaka do działania ;)

Już nie przejmuję się opinią, siebie stawiam na pierwszym miejscu, ale przede wszystkim dostałam coś czego będę używać do końca życia. Dostałam ogromną dawkę wiedzy i motywacji, wiary i nadziei :)

Dziękuję bardzo z całego mojego małego serduszka :) mam nadzieję, że w niedługim czasie będę miała okazję poznać Cię i uściskać!"

Ania, Bytów

"Ewelina! Ogromne dzięki za Twoje kursy, szczególnie za 12 tygodniowe wyzwanie.

Twoja wiedza, którą nam dajesz wykorzystać w praktyce jest bezcenna. Bo to jest najważniejsze, że motywujesz i skutecznie prowadzisz przez zakamarki naszego umysłu, przez cały czas wspierając nasze cele.

Twoja energia, mądrość, pomysłowość dodają sił w najtrudniejszych momentach. Bez pokazania mi co to na prawdę jest klarowność w życiu nie odniósłbym swojego sukcesu.

Nie tylko zawodowego, bo przecież uruchamiasz w nas wszystkie sfery życia, byśmy zrozumieli i podjęli działanie dla Życia na Własnych Warunkach.

Dziękuję to mało powiedziane!!!"

Pola, Warszawa

"12-tygodniowe wyzwanie było dla mnie swoistym przełomem.

Stopniowo zaczęłam się wygrzebywać z otaczającego mnie chaosu i iść w wyznaczonym przeze mnie kierunku. Na początku mojej przygody z planowaniem odkrywałam co tak na prawdę jest moim celem.

Później pracowałam nad jego doprecyzowaniem. Teraz zmierzam w jego kierunku. Popełniam błędy, ale staram się wyciągać z nich wnioski i iść dalej."

Ania, Izabelin

Opinie po szkoleniu na żywo
"Osiągnij Wysoką Produktywność"

(do którego również dostaniesz dostęp, gdy
dołączysz do programu 12-tygodniowe wyzwanie")

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>