1186 Case Studies – Sukces Z Pasją

Opinie o "12-tygodniowym wyzwaniu"

Anna Stanclik

W tej rozmowie podzieliła się jak zbudowała swój biznes w oparciu o jej pasję. Jak wyglądała jej podróż od pierwszego dnia 12-tygodniowego wyzwania i jak udało jej się osiągnąć swój cel mimo pracy na etacie i wielu dodatkowych obowiązków.

Sylwia Popiel

Jak zrealizowała swój cel 12-tygodniowy cel, którym był awans w swojej firmie. Jak zmieniło się jej życie również w innych sferach?

​Żaklina Wiederek

Zrealizowała swój 12-tygodniowy cel, którym była obrona pracy magisterskiej na "piątkę". Podczas rozmowy zdradza jak udało jej się to zrealizować mimo pracy na pełen etat.

​Bogusława Pytkowska

Absolwentka dwóch "12-tygodniowych wyzwań". Pierwsze z nich dotyczyło poprawy zdrowia, natomiast drugie otwarcia własnej firmy. W tej rozmowie dzieli się swoją inspirującą historią oraz wartościowymi wskazówkami.

​Opinie i rezultaty

"Dzięki tobie zaczęłam nowe życie. Odsunęłam się od toksycznych ludzi, zaczęłam dokształcać się w dziedzinie rozwoju osobistego.

Po raz pierwszy w życiu, zaczęłam zastanawiać się nad tym czego chcę od życia. Wszystkim polecam Ciebie i jestem pewna że uda mi się osiągnąć cele, jakie sobie postawiłam.

Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie."

Lidia, Hamburg

​"Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach.

Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu.

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia."

Maria, Lublin

​"Ewelina i jej szkolenia pozwoliły mi na uporządkowanie swojego życia, ogarnięcia się życiowo i mentalnie, co dało mi niesamowitą moc.

W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.

Wsparcie ze strony społeczności związanej z Sukces z Pasją i wzajemna motywacja odgrywa tutaj również niesamowicie ważną rolę, a nawet najważniejszą bo nie pozwala na poddanie się po chwilowej fascynacji samym kursem.

Dopinguje i podsyca ogień do działania jeszcze na długo po samym szkoleniu i to jest klucz do sukcesu! Bardzo dziękuję Ewelinko za niesamowitą pasję i twoją pracę!!"

Anna, Łódź

"Sprawiłaś, że znalazłam w sobie odwagę i odżyłam, i jestem Ci za to bardzo wdzięczna!"

Olga, Warszawa

​"Dzień, w którym trafiłam na jeden z Twoich webinarów odmienił moje życie.

Konsekwentnie realizuję swoje cele wyznaczone na Vision Board, z sukcesem zakończyłam dwa 12-tygodniowe wyzwania - tj zdobycie wymarzonej pracy, a w drugim wyzwaniu pracowałam nad swoim zdrowiem i fitness i w konsekwencji wymodelowałam swoją sylwetkę :)

Twoje szkolenia dają mi niesamowitego powera, jestem osobą pewną siebie i osiągam to co chcę. Dziękuję!"

Dominika, Lublin


"Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem dostarczyły mi cennej wiedzy i wielu wskazówek jak osiągać swoje cele.

Szkolenia w doskonałej atmosferze, która pomaga w zdobywaniu wiedzy, ogromne doświadczenie i wiedza merytoryczna Eweliny jako trenera, którą widać na pierwszy rzut oka, świetnie przygotowane materiały.

Bardzo pomocnym narzędziem jest Dziennik Sukcesu."

Andrzej, Nysa

"Brałam udział zarówno w szkoleniach na żywo jak i on-line z Eweliną i w skrócie można powiedzieć, że dzięki tej wiedzy zupełnie inaczej patrzy się na świat, zupełnie w innym tępie osiąga się cele i zupełnie inaczej tworzy się relacje z ludźmi."

Beata, Konstancin

​"Ewelina pokazała mi, że o marzenia trzeba walczyć. Trzeba ufać sobie i dbać o siebie ;) Dzięki szkoleniom oraz webinarom z Eweliną dostałam mega kopniaka do działania ;)

Już nie przejmuję się opinią, siebie stawiam na pierwszym miejscu, ale przede wszystkim dostałam coś czego będę używać do końca życia. Dostałam ogromną dawkę wiedzy i motywacji, wiary i nadziei :)

Dziękuję bardzo z całego mojego małego serduszka :) mam nadzieję, że w niedługim czasie będę miała okazję poznać Cię i uściskać!"

Ania, Bytów

​"Ewelina! Ogromne dzięki za Twoje kursy, szczególnie za 12 tygodniowe wyzwanie.

Twoja wiedza, którą nam dajesz wykorzystać w praktyce jest bezcenna. Bo to jest najważniejsze, że motywujesz i skutecznie prowadzisz przez zakamarki naszego umysłu, przez cały czas wspierając nasze cele.

Twoja energia, mądrość, pomysłowość dodają sił w najtrudniejszych momentach. Bez pokazania mi co to na prawdę jest klarowność w życiu nie odniósłbym swojego sukcesu.

Nie tylko zawodowego, bo przecież uruchamiasz w nas wszystkie sfery życia, byśmy zrozumieli i podjęli działanie dla Życia na Własnych Warunkach.

Dziękuję to mało powiedziane!!!"

Pola, Warszawa

​"12-tygodniowe wyzwanie było dla mnie swoistym przełomem.

Stopniowo zaczęłam się wygrzebywać z otaczającego mnie chaosu i iść w wyznaczonym przeze mnie kierunku. Na początku mojej przygody z planowaniem odkrywałam co tak na prawdę jest moim celem.

Później pracowałam nad jego doprecyzowaniem. Teraz zmierzam w jego kierunku. Popełniam błędy, ale staram się wyciągać z nich wnioski i iść dalej."

Ania, Izabelin

​Opinie po szkoleniu na żywo
"Osiągnij Wysoką Produktywność"

​(do którego również dostaniesz dostęp, gdy
dołączysz do programu 12-tygodniowe wyzwanie")

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>