1186 | Replay Sp – Sukces Z Pasją

Jak osiągać swoje roczne cele w 12 tygodni?

Nagranie webinaru

UWAGA! Tylko dla uczestników webinaru przez następne kilka dni udostępniłam możliwość dołączenia do mojego zaawansowanego szkolenia 12-tygodniowe wyzwanie!

12-Tygodniowe Wyzwanie:
Odpal Swój Potencjał

Jeżeli zdarzyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć to ten program da Ci gotową mapę dojścia do swoich konkretnych celów bez marnowania czasu.

Większość ludzi z tym systemem osiąga więcej w 12 tygodni niż niż w ciągu roku. Nie ma potrzeby, aby eksperymentować w Twojej drodze do sukcesu. Zgarnij cały pakiet, a rezultaty pojawią się szybciej niż myślisz.

DODATKOWO W PAKIECIE OTRZYMUJESZ...

blank

Bonus 1: Fizyczny egzemplarz "Dziennika Sukcesu"
Jest on w pięknej, czerwonej, twardej okładce, ze złotymi napisami. Mieści się do plecaka, torebki, dzięki temu Twoje cele będą zawsze przy tobie i możesz je zabrać wszędzie.

Celem Dziennika Sukcesu jest danie Ci odpowiednich narzędzi, strategii i praktycznych wskazówek, których potrzebujesz, aby zacząć w pełni kontrolować swój czas, swoją uwagę i swoją energię.

Dziennik w sklepie kosztuje 97 zł, a Ty dostaniesz ode go ode mnie jako bonus.

Wartość: 97.00 zł

blank

Bonus 2: Kolekcja wizualizacji, medytacji i ćwiczeń na wysoką produktywność

Wygląda to tak, że zakładasz słuchawki i usłyszysz mój głos ze specjalną muzyką na falach alfa, która nastawia Twoją podświadomość np. na wolność finansową lub inny cel. Są to techniki wizualizacji od wielu lat stosowane przez sportowców, a teraz bardzo popularne w świecie biznesu

Dodatkowo dostaniesz dostęp do moich porannych i wieczornych medytacji. Pierwsza z nich pomoże Ci wyostrzyć skupienie i nastawić Cię na cel dnia, natomiast druga pomoże Ci pozbyć się stresu i przygotuje Cię na jakościowy sen.

Pokażę Ci również, w jaki sposób ja ćwiczę każdego ranka, tak aby podnieść swoją energię, witalność i entuzjazm. Jest to bonus ekstra, ponieważ po raz pierwszy przez oko kamery zaproszę Was za kulisy do mojego domu i pokażę jak ja przygotowuje swoją kondycję fizyczną i mentalną na wysoką produktywność.

Wartość tego całego pakietu to 397 zł i nie jest on normalnie w sprzedaży. Jedyna możliwość, żeby skorzystać z tych materiałów to dołączenie do programu 12-tygodniowe wyzwanie.

blank

Bonus 3: nagrania webinarów wsparcia po każdym module szkoleniowym

Dostaniesz również bezpośredni kontakt ze mną w postaci dodatkowego wsparcia w ciągu 12-tygodni. Możesz zadawać swoje pytania w komentarzach, a ja i mój zespół udzielimy Ci dodatkowej pomocy.

Dodatkowo dostaniesz dostęp do nagrań z webinarów wsparcia, gdzie będę odpowiadać na najczęściej zadawane pytania.

W tych webinarach biorą udział inni, którzy są w wyzwaniu i co pozwoli ci czerpać z ich doświadczenia i uczyć się na ich błędach. Jestem pewna, że będzie to dla Ciebie podwójna wartość. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy, każde z tych spotkań jest nagrane i będziesz mógł do nich wracać w przyszłości.

Normalnie godzina pracy ze mną 1-1 w ramach mentoringu kosztuje 1500 zł. Ty będziesz miał dostęp do tych transmisji i wszystkich pytań. Wartość tego pakietu wsparcia to 997 zł.

blank

Bonus 4: program on-line: „SOS - receptura niekończącej się motywacji”

Z doświadczenia wiem, że brak motywacji jest to powód numer jeden dlaczego ludzie nie kończą wyzwania.

Mając niekończącą się motywację i palący powód sprawi to, że nie możesz doczekać się, żeby wyskoczyć z łóżka i zacząć działać. Jest to tak jakbyś miał "licencję na osiąganie celów".

Nigdy nie oferowałam tego kursu w naszym sklepie, ale gdy to zrobię będzie on kosztował przynajmniej 297 zł. Ty dostaniesz pełny dostęp do niego za darmo.

blank

Bonus specjalny: szkolenie na żywo „Osiągnij Wysoką Produktywność”

Jest to coś co utrzyma Twój entuzjazm na poziomie, którego jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej ekscytujących bonusów, gdzie poznasz inne osoby, które podzielą się swoim doświadczeniem, nawiążesz przyjaźnie na całe życie, a nawet może rozpoczniesz z kimś współpracę.

Bilety na to szkolenie sprzedawane są w cenie 297 zł i podzielę się tam najnowszymi technikami wysokiej produktywności. Jest to forma warsztatowa, gdzie razem popracujemy nad Twoim planem działania.

Jedyne czego potrzebuję to wpłatę 50 zł zwrotnego depozytu, który zostanie Ci oddany kiedy stawisz się na żywo, ponieważ chcę być pewna, że pojawisz się, bo inaczej ktoś inny może zająć Twoje miejsce.

RAZEM: 2085.00 PLN  197.00 PLN

blank

UWAGA! Oferta Ograniczona Czasowo!

12-Tygodniowe Wyzwanie ...

... jest to obszerny, 5-tygodniowy program on-line, który zawiera dostęp do specjalnej, chronionej hasłem sfery użytkownika, gdzie znajdziesz multimedialne lekcje, podzielone na dogodne dla Ciebie kawałki, z których zbudowany jest cały program tak, abyś mógł zainwestować swój czas każdego dnia.

Jeśli w międzyczasie coś Ci wypadnie i nie będziesz mógł podążać na bierząco to nie ma problemu, ponieważ przez cały czas masz dostęp do tych materiałów i możesz je przerabiać w swoim tempie, nawet po zakończeniu kursu.

Możesz do niego wracać tyle razy ile tylko chcesz. Dostęp jest bezterminowy.

W wielu lekcjach dostajesz od razu narzędzie lub ćwiczenie do zrobienia.

Program ten polega na Twoim czynnym zaangażowaniu, ponieważ to spowoduje Twoją transformację.

CAŁY SYSTEM 
PODZIELONY JEST
NA 5 GŁÓWNYCH FILARÓW:

blank

Gdy Dołączysz Do 
Programu Dostaniesz:

 •  Sprawdzone Metody, żeby wydobyć Twoją produktywność i szybciej osiągnąć swoje cele (idealne dla tych co mają mało czasu)..
 • Mapę dojścia do swojego celu, krok po kroku. Dzięki małym sukcesom wzrośnie Twoja motywacja i wykształcisz nowe nawyki, które mają ludzie sukcesu.
 • Przełomowe metody jak nastawić Twoją podświadomość tak, aby wspierała Cię w realizowaniu Twojego 12 Tygodniowego Celu. Dzięki temu zniknie frustracja i bieganie za celami innych, ponieważ będziesz skupiony na realizacji swojego planu.
 • Formułę poprawnego wyznaczania celów, tak aby o 42% zwiększyć prawdopodobieństwo ich osiągnięcia. Dzięki temu zyskasz klarowność jakie masz priorytety na każdy dzień, które przybliżą Cię do realizacji określonego celu.…
 • i wiele, wiele więcej.

Zobacz Co Mówią Inni
O 12-Tygodniowym Wyzwaniu:

"Ewelina i jej szkolenia pozwoliły mi na uporządkowanie swojego życia, ogarnięcia się życiowo i mentalnie, co dało mi niesamowitą moc. 

W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia. 

Wsparcie ze strony społeczności związanej z Sukces z Pasją i wzajemna motywacja odgrywa tutaj również niesamowicie ważną rolę, a nawet najważniejszą bo nie pozwala na poddanie się po chwilowej fascynacji samym kursem. 

Dopinguje i podsyca ogień do działania jeszcze na długo po samym szkoleniu i to jest klucz do sukcesu! Bardzo dziękuję Ewelinko za niesamowitą pasję i twoją pracę!!"

Anna, Łódź

"Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach. 

Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu. 

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia."

Maria, Lublin

"Dzień, w którym trafiłam na jeden z Twoich webinarów odmienił moje życie. 
Z sukcesem zakończyłam dwa 12-tygodniowe wyzwania - tj zdobycie wymarzonej pracy, a w drugim wyzwaniu pracowałam nad swoim zdrowiem i fitness i w konsekwencji wymodelowałam swoją sylwetkę :)

Twoje szkolenia dają mi niesamowitego powera, jestem osobą pewną siebie i osiągam to co chcę. Dziękuję!"

Dominika, Lublin

"Dzięki tobie zaczęłam nowe życie. Odsunęłam się od toksycznych ludzi, zaczęłam dokształcać się w dziedzinie rozwoju osobistego. Po raz pierwszy w życiu, zaczęłam zastanawiać się nad tym czego chcę od życia.


Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie."

Lidia, Hamburg

Ile warty jest Twój cel? Jeżeli cały ten program...

 • Pomoże Ci odzyskać skupienie, wyznaczać cele 
i efektywnie zarządzać sobą w czasie…
 • Sprawi, że uzyskasz niekończącą się motywację...
  Nauczy Cię jak programować Twoją podświadomość na Twój osobisty sukces
 • Da Ci konkretną mapę osiągania Twoich celów
 • Będzie trzymać Cię odpowiedzialnym każdego dnia…

...to czy jest on warty, abyś do niego
dołączył i w końcu osiągnął swoje cele?

blank
blank

Ewelina Gawłowska

Jest to IDENTYCZNY system, którego używam do osiągania wszystkich moich celów, zarówno tych biznesowych jak i w życiu prywatnym.

Nie ma znaczenia czy chcesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, stracić kilka kilogramów, uporządkować swoje finanse... dostaniesz sprawdzony system, który możesz wdrożyć od razu i zrealizować swoje roczne cele w 12 tygodni!

Zapraszam na szkolenie, które odmieniło życie wielu osób. Teraz czas na Ciebie!

100% Gwarancja satysfakcji

Masz 90 dni gwarancji satysfakcji. Jestem pewna, że ten system działa, jedynym warunkiem jest to, żebyś wytrwał do końca wyzwania i go zrealizował.

Jeśli zrobisz wszystkie lekcje, przejdziesz przez całe wyzwanie, codziennie będziesz uzupełniał dziennik sukcesu i mimo tego nie osiągniesz swojego celu to jeśli odeślesz mi swój uzupełniony „Dziennik Sukcesu” to go przeglądnę i przeprowadzę z Tobą indywidualną konsultację, gdzie spotkamy się na Skype i zdiagnozujemy co poszło nie tak i jak to możesz poprawić.

Wtedy wyślę Ci drugi nowy egzemplarz dziennika, tak żebyś mógł jeszcze raz wystartować i osiągnąć swój cel.

blank
blank

Bądźmy szczerzy. Tradycyjne metody rozwoju osobistego po prostu nie działają. Wszyscy zaczynamy z dobrymi intencjami, ale później życie staje nam na drodze, tracimy zapał, albo się wypalamy. Jeżeli na poważnie chcesz zmiany musisz zrobić to w inny sposób…

DOŁĄCZ DO PROGRAMU I RUSZ DO PRZODU!

W 12 Tygodniowym Wyzwaniu Dostaniesz System, Który Sprawi Że:

 • Twoja podświadomość będzie skierowana na to czego Ty chcesz
 • Będziesz miał klarowność, jakie masz priorytety, które zbliżą Cię do celu.
 • Wzrośnie Twoja motywacja i zaczniesz kreować życie, na własnych warunkach.
 • Wykształcisz nowe nawyki, niezbędne do osiągnięcia sukcesu.
 • Zniknie frustracja i bieganie za celami innych.
blank

DODATKOWO W PAKIECIE OTRZYMUJESZ...

 • Bonus 1: Fizyczny egzemplarz "Dziennika Sukcesu". Wartość: 97.00 zł
 • Bonus 2: Kolekcja wizualizacji, medytacji i ćwiczeń na wysoką produktywność. Wartość: 397.00 zł
 • Bonus 3: nagrania webinarów wsparcia po każdym module szkoleniowym. Wartość: 997.00 zł
 • Bonus 4: program on-line: „SOS - receptura niekończącej się motywacji”. Wartość: 297.00 zł
 • Bonus specjalny: szkolenie na żywo „Osiągnij Wysoką Produktywność”. Wartość: 297.00 zł

RAZEM: 2085.00 PLN  197.00 PLN

blank

UWAGA: rejestracja jest otwarta tylko przez bardzo krótki okres czasu.

Teraz jest Twój czas. Czas żeby dołączyć do naszej społeczności ludzi, którzy budują swój sukces. Teraz jest czas, żeby zrealizować Twoją wizję wolności i życia na własnych warunkach. Nigdy nie było lepszego momentu, ale musisz działać... Rejestracja kończy się wkrótce. Naciśnij przycisk powyżej i dołącz do mnie.

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>