To więcej niż zwykły planner...

Przygotuj się na najbardziej produktywne 12 tygodni swojego życia. 

Stwórz równowagę i osiągaj cele szybciej niż kiedykolwiek marzyłeś dzięki DZIENNIKOWI SUKCESU

Osiągnij sukces na swoich warunkach

Nie tylko marzysz o celach, które wyglądają dobrze na papierze, ustawisz te właściwe i faktycznie je osiągasz...

1) Zaplanuj to

Cel tygodniowy rozbij na priorytety i włóż do bloków czasowych, aby każdego dnia zbliżyć się do swojego celu. 

2) Zrób z tego nawyk

Nasz unikalny system "Siedmio-pak"  wprowadzi nawyki wysokiej produktywności i wprowadzi nowy standard  do Twojego życia - czyli produktywny poranek i wieczór. 

3) Osiągnij to

Nasz 12 tygodniowy system wprowadzi dyscyplinę i konsekwencje działania dzięki, której osiągniesz swoje roczne cele nawet w 12 tygodni.

12 tygodniowy
system osiągania celów


 • System klarowności  
 • 90 dniowy plan akcji
 • Format nawyków
 • Dzienne monitorowanie rezultatów
 • Mentalny balans
 • Podsumowanie tygodnia, weekendowe cele

Sprawdzony system działania 


System klarowności

90 dniowy plan akcji - jest to specjalnie zaprojektowany system, który rozbija Twój końcowy cel na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz wiedział co masz konkretnie zrobić każdego dnia, aby osiągnąć swój cel. 

Format nawyków - coś unikalnego czego nie mają inne planery. Dziennik Sukcesu ma wbudowany system, dzięki któremu będziesz mógł rozwijać nowe nawyki wysokiej produktywności spójne z Twoim celem.

Dzienne monitorowanie rezultatów -  bez mierzenia rezultatów gdzie jesteś nie możesz iść do przodu, jest to metoda używana przez ludzi, którzy osiągają sukces. System ten powoduje, że masz totalną kontrolę nad rezultatami i wiesz co kontynuować a czego nie robić, aby posunąć się do przodu. 

Mentalny balans - jest to zaprojektowana sekcja w Dzienniku Sukcesu, która mobilizuje Cię do stworzenia Twojej listy wdzięczności. Jest to bardzo ważny proces praktykowany przez ludzi wysokich rezultatów, ponieważ Twoja mentalność potężnie wpływa na Twoje rezultaty i trzyma Cię wysoce zmotywowanym. 

Podsumowanie tygodnia weekendowe cele - ta sekcja jest zaprojektowana, żebyś mógł stworzyć równowagę we wszystkich sferach życia, gdzie podczas tygodnia zajmujesz się swoją jedną główną sferą, a tutaj poświęcasz czas pozostałym , które doglądasz. Jest tam również efektywny format podsumowania tygodnia i ustaleniu nowego tygodniowego celu.


Czym różni się Dziennik Sukcesu od innych planerów dostępnych na rynku?

Nie ma kolorowych obrazków i dziesiątek pustych stron na własne notatki.

Sama miałam wiele różnych notesów, planerów - każdy z nich był przepiękny, ale kiedy w moim życiu pojawiał się chaos otwierałam je i nie wiedziałam co dokładnie powinnam zrobić. Kartki były puste, podzielone tylko na konkretne dni i godziny. Sama musiałam zastanawiać się co zrobić, aby zbliżyć się do celu.

Kiedy jesteś zmęczony chaosem życia, ciężko zastanowić się nad kolejnym krokiem do swojego celu. Kiedy masz na swojej głowie zbyt dużo zadań, Twoja silna wola zaczyna się osłabiać.

Kiedy nauczysz się odpowiednich nawyków, Twoja silna wola nie będzie odgrywać dużego znaczenia, ponieważ będziesz wykonywać swoje nawyki odruchowo. 

Chodzi o opracowany system wyznaczania i osiągania celów. Liczy się efekt końcowy - zrealizowany cel.

Celem Dziennika Sukcesu jest danie Ci odpowiednich narzędzi, strategii i praktycznych wskazówek, których potrzebujesz, aby zacząć w pełni kontrolować swój czas, swoją uwagę i swoją energię.

Ewelina Gawłowska
Sukces Z Pasją

Dziennik Sukcesu ma stałe miejsce w mojej torebce!


"Daje mi on klarowność i pozwala usystematyzować konkretne cele do zrealizowania na dany dzień. Mogę podsumować poszczególne dni i tygodnie oraz zaplanować następne działania. Wszystko jest zaplanowane, uporządkowane, jasne i klarowne a tego bardzo mi brakowało."

- Dominika

Dziennik Sukcesu pozwolił mi na zmianę swojego życia...


"... postrzeganie świata, kreatywność i produktywność. Codziennie wiedziałam co mam robić, codziennie skupiałam się na celu, dawał mi motywację do działania. Wiedziałam co działa, a co muszę poprawić. Dziennik sukcesu codziennie trzymał mnie w ryzach abyś iść do celu."

- Alicja


2 x Dziennik Sukcesu

Dwa fizyczne egzemplarze Dziennika Sukcesu

4 x Dziennik Sukcesu

Cztery fizyczne egzemplarze Dziennika Sukcesu

 • System klarowności
 • 90 dniowy plan akcji
 • Format nawyków
 • Dzienne monitorowanie rezultatów
 • Mentalny balans

Sukces Z Pasją © 2012-2018 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>