Opinie uczestników "12-tygodniowego wyzwania"

Wioletta Wysokińska

Na co dzień Wioletta prowadzi własne biuro księgowe, zatrudnia kilkanaście osób i doradza klientom w sprawach biznesowych.

Podczas wyzwania pracowała nad stworzeniem własnego szkolenia internetowego dla przedsiębiorców.

Zapoznaj się z tym inspirującym wywiadem, żeby dowiedzieć się jak na przestrzeni czasu ewaluował jej cel, jakie znaczenie miał dla niej dziennik sukcesu oraz grupa wsparcia, a przede wszystkim jak zachowała równowagę pomiędzy swoim biznesem a życiem prywatnym.

Monika Pal

Podczas wywiadu w naszym studio podzieliła się ona w jaki sposób osiągnęła swój cel, którym była praca nad założeniem i uruchomieniem własnej firmy. Monika pracowała nad firmą, która zajmuje się archiwizacją danych osobistych oraz firmowych.

Marcin Puchała

Marcin zdobył swój biznesowy cel i pokazał jak przekuł swoją ogromną pasję jazdy motocyklami w biznes.

Dzięki niemu ludzie spełniają swoje marzenia podróży dookoła świata na tych przewspaniałych pojazdach, które dają poczucie wolności i spełniania siebie.

W swoim wywiadzie Marcin podzielił się co pomogło mu przetrwać i skończyć wyzwanie oraz jeden element, który pomógł mu uniknąć wypalenia i zakończyć z sukcesem.

Janina Sosulska

Podczas naszego wywiadu "Jasia" podzieliła się jak osiągnęła swój cel, którym było zorganizowanie jej pierwszego warsztatu na żywo dla kilkudziesięciu osób.

Zapytałam ją również co pozwoliło jej wytrwać do samego końca, jak radziła sobie w ciężkich chwilach oraz jaką rolę odegrały inne osoby biorące udział w wyzwaniu!

Ewa Sadowska-Kwolek

Została wybrana przez całą grupę jako najbardziej popularna partnerka wsparcia, ponieważ każdy dostał od niej motywację i inspirację.

Jest ona niesamowitym liderem i przykładem do naśladowania.

Ewa osiągnęła swój cel biznesowy: chciała założyć swój sklep internetowy z zabawkami i tego dokonała.

Warto podkreślić to, że Ewa pracuje na całym etacie i wychowuje małe dziecko, więc wszystko robiła po godzinach.

Jej sytuacja wymaga ogromnej dyscypliny i jak sama mówiła nigdy by tego nie dokonała bez naszego 12-tygodniowego systemu oraz grupy wsparcia.

Anna Stanclik

W tej rozmowie podzieliła się jak zbudowała swój biznes w oparciu o jej pasję. Stworzyła ona platformę, która pomaga w wyborze nowej ścieżki zawodowej. Jak wyglądała jej podróż od pierwszego dnia 12-tygodniowego wyzwania i jak udało jej się osiągnąć swój cel mimo pracy na etacie i wielu dodatkowych obowiązków.

Sylwia Popiel

Jak zrealizowała swój cel 12-tygodniowy cel, którym był awans na bardzo wysokie stanowisko w swojej firmie. Jak zmieniło się jej życie również w innych sferach?

Żaklina Wiederek

Zrealizowała swój 12-tygodniowy cel, którym była obrona pracy magisterskiej na "piątkę". Podczas rozmowy zdradza jak udało jej się to zrealizować mimo pracy na pełen etat.

Bogusława Pytkowska

Absolwentka dwóch "12-tygodniowych wyzwań". Pierwsze z nich dotyczyło poprawy zdrowia, natomiast drugie otwarcia własnej firmy. W tej rozmowie dzieli się swoją inspirującą historią oraz wartościowymi wskazówkami.

Opinie uczestników "12-tygodniowego wyzwania"

"Dzięki tobie zaczęłam nowe życie. Odsunęłam się od toksycznych ludzi, zaczęłam dokształcać się w dziedzinie rozwoju osobistego.

Po raz pierwszy w życiu, zaczęłam zastanawiać się nad tym czego chcę od życia. Wszystkim polecam Ciebie i jestem pewna że uda mi się osiągnąć cele, jakie sobie postawiłam.

Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie."

Lidia, Hamburg

"Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach.

Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu.

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia."

Maria, Lublin

"Ewelina i jej szkolenia pozwoliły mi na uporządkowanie swojego życia, ogarnięcia się życiowo i mentalnie, co dało mi niesamowitą moc.

W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.

Wsparcie ze strony społeczności związanej z Sukces z Pasją i wzajemna motywacja odgrywa tutaj również niesamowicie ważną rolę, a nawet najważniejszą bo nie pozwala na poddanie się po chwilowej fascynacji samym kursem.

Dopinguje i podsyca ogień do działania jeszcze na długo po samym szkoleniu i to jest klucz do sukcesu! Bardzo dziękuję Ewelinko za niesamowitą pasję i twoją pracę!!"

Anna, Łódź

"Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach.

Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu.

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia."

Maria, Lublin

>