1230 Case Studies – Sukces Z Pasją
Zamykamy zapisy za...

Opinie uczestników poprzednich edycji 
"12-tygodniowego wyzwania"

Wioletta Wysokińska 
Na co dzień Wioletta prowadzi własne biuro księgowe, zatrudnia kilkanaście osób i doradza klientom w sprawach biznesowych.

Podczas wyzwania pracowała nad stworzeniem własnego szkolenia internetowego dla przedsiębiorców.

Zapoznaj się z tym inspirującym wywiadem, żeby dowiedzieć się jak na przestrzeni czasu ewaluował jej cel, jakie znaczenie miał dla niej dziennik sukcesu oraz grupa wsparcia, a przede wszystkim jak zachowała równowagę pomiędzy swoim biznesem a życiem prywatnym.
Monika Pal

Podczas wywiadu w naszym studio podzieliła się ona w jaki sposób osiągnęła swój cel, którym była praca nad założeniem i uruchomieniem własnej firmy.

Monika pracowała nad firmą, która zajmuje się archiwizacją danych osobistych oraz firmowych.
Marcin Puchała
Marcin zdobył swój biznesowy cel i pokazał jak przekuł swoją ogromną pasję jazdy motocyklami w biznes.

Dzięki niemu ludzie spełniają swoje marzenia podróży dookoła świata na tych przewspaniałych pojazdach, które dają poczucie wolności i spełniania siebie. 

W swoim wywiadzie Marcin podzielił się co pomogło mu przetrwać i skończyć wyzwanie oraz jeden element, który pomógł mu uniknąć wypalenia i zakończyć z sukcesem.
Janina Sosulska

Podczas naszego wywiadu "Jasia" podzieliła się jak osiągnęła swój cel, którym było zorganizowanie jej pierwszego warsztatu na żywo dla kilkudziesięciu osób.

Zapytałam ją również co pozwoliło jej wytrwać do samego końca, jak radziła sobie w ciężkich chwilach oraz jaką rolę odegrały inne osoby biorące udział w wyzwaniu!

Ewa Sadowska-Kwolek
Została wybrana przez całą grupę jako najbardziej popularna partnerka wsparcia, ponieważ każdy dostał od niej motywację i inspirację.

Jest ona niesamowitym liderem i przykładem do naśladowania. Ewa osiągnęła swój cel biznesowy: chciała założyć swój sklep internetowy z zabawkami i tego dokonała.

Warto podkreślić to, że Ewa pracuje na całym etacie i wychowuje małe dziecko, więc wszystko robiła po godzinach.

Jej sytuacja wymaga ogromnej dyscypliny i jak sama mówiła nigdy by tego nie dokonała bez naszego 12-tygodniowego systemu oraz grupy wsparcia.
Anna Stanclik

Stworzyła ona platformę, która pomaga w wyborze nowej ścieżki zawodowej.

Jak wyglądała jej podróż od pierwszego dnia 12-tygodniowego wyzwania i jak udało jej się osiągnąć swój cel mimo pracy na etacie i wielu dodatkowych obowiązków.
Sylwia Popiel 
Jak zrealizowała swój cel 12-tygodniowy cel, którym był awans na bardzo wysokie stanowisko w swojej firmie.
Jak zmieniło się jej życie również w innych sferach?
Żaklina Wiederek

Zrealizowała swój 12-tygodniowy cel, którym była obrona pracy magisterskiej na "piątkę". 

Podczas rozmowy zdradza jak udało jej się to zrealizować mimo pracy na pełen etat.
Bogusława Pytkowska

Absolwentka dwóch "12-tygodniowych wyzwań". Pierwsze z nich dotyczyło poprawy zdrowia, natomiast drugie otwarcia własnej firmy.

W tej rozmowie dzieli się swoją inspirującą historią oraz wartościowymi wskazówkami.

"… to kim byłam wcześniej, a to kim się stałam teraz to jest przepaść. Byłam wrakiem człowieka, a teraz jestem pewną siebie, silną kobietą…”

Marysia Zyzańska

"… serdecznie Ci polecam jeśli chcesz być osobą produktywną, a nie zajętą i chcesz przestać się jak chomik w kółku…”

Monika Pal

"… w chwilach słabości mamy wsparcie wśród innych uczestników wyzwania i to wsparcie jest po prostu nie ocenione…”

Edyta Dąbrowska

"…12-tygodniowe wyzwanie sprawiło ogromną różnicę w każdej sferze mojego życia. Mój największy moment „aha” to to, że mam odwagę i wiem, że mogę osiągać swoje cele zaczynając z miejsca w którym jestem…”

Beata Pawłowicz

"…udział w 12-tygodniowym wyzwaniu pozwolił mi uwierzyć w to, że jest to możliwe, aby zawalczyć o własne cele i o ich realizację. Są tam niesamowite narzędzia, ale to co jest najważniejsze to wsparcie społeczności…”

Ewa Sadowska-Kwolek

"…nie jest łatwy program, ale rezultaty po nim są piorunujące…"

Magdalena Winiarska

"… wyzwanie zmieniło moje nawyki. Zdecydowanie czuje, że jestem bardziej produktywna i systematyczna…”

Izabela Siewiera

"… dostajesz konkretny system, który pozwoli Ci włożyć Twoje parametry i krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces, żebyś mógł osiągnąć to co zakładasz...”

Mariusz Kamiński

"… dzięki wsparciu grupy osiągnęłam swój cel, który wcześniej dotąd nie mieścił mi się w mojej głowie...” 

Karolina Konarska

"…wyzwanie dało mi wiele. Dzięki niemu uzyskałam klarowność, gdzie jestem i gdzie chcę dojść oraz pozwoliło mi spotkać wspaniałą społeczność…”

Elżbieta Iwaniec

"… ukończyłam dwa wyzwania. Wyznaczyłam sobie cel i dzisiaj celebruję mój kolejny sukces… Polecam Sukces Z Pasją, ponieważ jestem dzisiaj w zupełnie innym miejscu niż byłam jeszcze rok temu… „

Janina Sosulska

"… dzięki wsparciu grupy osiągnęłam swój cel, który wcześniej dotąd nie mieścił mi się w mojej głowie...” 

Joanna Kotlarz

Opinie i rezultaty
,,Dzięki tobie zaczęłam nowe życie. Odsunęłam się od toksycznych ludzi, zaczęłam dokształcać się w dziedzinie rozwoju osobistego.

Po raz pierwszy w życiu, zaczęłam zastanawiać się nad tym czego chcę od życia. Wszystkim polecam Ciebie i jestem pewna że uda mi się osiągnąć cele, jakie sobie postawiłam.

Naprawdę, mogę szczerze powiedzieć że dzięki tobie moje życie weszło na właściwy tor. Dzięki temu, ja i mój maluszek, będziemy mogli normalnie żyć. Dosłownie."

Lidia,
Hamburg 


,,Odbyłam Twój kurs i dzięki niemu uzyskałam pełną klarowność w swoich finansach.

Dołączona do kursu wizualizacja to rewelacyjna praca z moją podświadomością. Pięknie dziękuję za Twoje wsparcie i możliwość odbycia tego kursu.

Teraz już moje finanse są zupełnie inne niż były. Moja świadomość poszerzyła się i nic nie jest już takie jak było. To, co najbardziej mnie cieszy po tym kursie to spokój, który uzyskałam w tej sferze swojego życia."

Marta,
Lublin 


,,Ewelina i jej szkolenia pozwoliły mi na uporządkowanie swojego życia, ogarnięcie się życiowo i mentalnie, co dało mi niesamowitą moc.

W ciągu ostatnich dwóch lat ze zmęczonej codziennością młodej mamy, która nie mogła wykonywać swojego zawodu, stałam się niezależną finansowo osobą prowadzącą własną firmę, która rozwija dwie zupełnie niezwiązane ze sobą marki i w planach jest trzecia.

Wsparcie ze strony społeczności związanej z Sukces z Pasją i wzajemna motywacja odgrywa tutaj również niesamowicie ważną rolę, a nawet najważniejszą bo nie pozwala na poddanie się po chwilowej fascynacji samym kursem.

Dopinguje i podsyca ogień do działania jeszcze na długo po samym szkoleniu i to jest klucz do sukcesu! Bardzo dziękuję Ewelinko za niesamowitą pasję i twoją pracę!!"

Anna,
Łódź"Sprawiłaś, że znalazłam w sobie odwagę i odżyłam, i jestem Ci za to bardzo wdzięczna!"

Olga,
Warszawa,,Dzień, w którym trafiłem na jeden z Twoich webinarów odmienił moje życie.

Konsekwentnie realizuję swoje cele wyznaczone na Vision Board, z sukcesem zakończyłam dwa 12-tygodniowe wyzwania - tj zdobycie wymarzonej pracy, a w drugim wyzwaniu pracowałam nad swoim zdrowiem i fitness i w konsekwencji wymodelowałam swoją sylwetkę :)

Twoje szkolenia dają mi niesamowitego powera, jestem osobą pewną siebie i osiągam to co chcę. Dziękuję!"

Dominika, 
Lublin 


,,Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłem dostarczyły mi cennej wiedzy i wielu wskazówek jak osiągać swoje cele.


Szkolenia w doskonałej atmosferze, która pomaga w zdobywaniu wiedzy, ogromne doświadczenie i wiedza merytoryczna Eweliny jako trenera, którą widać na pierwszy rzut oka, świetnie przygotowane materiały.

Bardzo pomocnym narzędziem jest Dziennik Sukcesu.''

Andrzej,
Nysa


,,Brałam udział zarówno w szkoleniach na żywo jaki on-line z Eweliną i w skrócie można powiedzieć, że dzięki tej wiedzy zupełnie inaczej patrzy się na świat, zupełnie w innym tępie osiąga się cele i zupełnie inaczej tworzy się relacje z ludźmi"

Beata,
Konstancin,,Ewelina pokazała mi, że o marzenia trzeba walczyć. Trzeba ufać sobie i dbać o siebie ;) Dzięki szkoleniom oraz webinarom z Eweliną dostałam mega kopniaka do działania :)

Już nie przejmuję się opinią, siebie stawiam na pierwszym miejscu, ale przede wszystkim dostałam coś czego będę używać do końca życia. Dostałam ogromną dawkę wiedzy i motywacji, wiary i nadziei :) 

Dziękuję bardzo z całego mojego małego serduszka :) mam nadzieję, że w niedługim czasie będę miała okazję poznać Cię i uściskać!"

Ania,
Bytów,,Ewelina! Ogromne dzięki za Twoje kursy, szczególnie za 12 tygodniowe wyzwanie.

Twoja wiedza, którą nam dajesz wykorzystać w praktyce jest bezcenna. Bo to jest najważniejsze, że motywujesz i skutecznie prowadzisz przez zakamarki naszego umysłu, przez cały czas wspierając nasze cele. 

Twoja energia, mądrość, pomysłowość dodają sił w najtrudniejszych momentach. Bez pokazania mi co to na prawdę jest klarowność w życiu nie odniósłbym swojego sukcesu.
 
Nie tylko zawodowego, bo przecież uruchamiasz w nas wszystkie sfery życia, byśmy zrozumieli i podjęli działanie dla Życia na Własnych Warunkach. 

Dziękuję to mało powiedziane!!!"

Pola,
Warszawa

,,12-tygodniowe wyzwanie było dla mnie swoistym przełomem.

Stopniowo zaczęłam się wygrzebywać z otaczającego mnie chaosu i iść w wyznaczonym przeze mnie kierunku. Na początku mojej przygody z planowaniem odkrywałam co tak na prawdę jest moim celem. 


Później pracowałam nad jego doprecyzowaniem. Teraz zmierzam w jego kierunku. Popełniam błędy, ale staram się wyciągać z nich wnioski i iść dalej."

Ania,
Izabelin

Opinie po szkoleniu na żywo:
(do którego również dostaniesz dostęp, gdy dołączysz do programu 12-tygodniowe wyzwanie")
blank
Zamykamy zapisy za...

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>