3 mity na temat medytacji o których nie miałeś pojęcia
Jeśli chcesz jak naszybciej pozbyć się stresu i odblokować swój potencjał możesz od razu nabyć medytacje, które przygotowałam dla Ciebie[...]
Koherencja serca. Technika, która zmieniła moje życie
Siedziałam w wielkiej sali balowej, muzyka grała na pełen max. 1500 ludzi tańczyło, podskakiwało, cieszyło się i nie... nie była[...]
Pozbądź się stresu w 10 minut!
Stres, czym tak właściwie jest?,,Przecież każdy doświadcza stresu na porządku dziennym. Nie można tego uniknąć. Stres nie ma aż takiego[...]
Jak działać pod presją czasu – 3 złote zasady!
Co zrobić, gdy nie wiesz co robić? Czy czujesz presję czasu? 
Masz tyle celów i priorytetów, że nie wiesz w co[...]
[Wywiad] Michał Kanarkiewicz – biznesowe strategie szachowych mistrzów
Najpopularniejszy nauczyciel szachów w Polsce. Wykładowca MBA, Trener, Autor 4 książek, Mówca inspiracyjny TEDx. Michał uczy myśleć strategicznie i logicznie metodami aktywnymi. Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą.
[WYWIAD] Rahim Blak – jak budować biznes z pasją
Rahim to ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. W kilku swoich innowacyjnych firmach zatrudnia około 300 osób. Jako absolwent wydziału malarstwa na ASP w Krakowie łączy sztukę z biznesem. Swoje sukcesy zawdzięcza po części byciu kreatorem, a po części solidnym pracownikiem.
3 czynności, które zabijają Twoją produktywność i jak ich uniknąć
Pamiętam jak kiedyś zaczynałam każdy swój dzień od przeczytania wszystkich informacji, zaczynając od wiadomości ze świata, kończąc na nowościach u moich znajomych. I do tego nie musiałam nawet wychodzić z łóżka. Wystarczył mi do tego mój najlepszy przyjaciel, który zawsze był przy mnie - czyli mój telefon. Może to też jest Twój najwierniejszy towarzysz? Nigdy Cię nie zawodzi w informowaniu o wszystkim i „łapaniu" Twojej uwagi?
Sposoby na redukcję stresu z Twojego życia
Większość ludzi jest uzależnionych od stresu. Skąd bierze się stres oraz co zrobić, aby się go pozbyć? Zapraszamy na wywiad z cyklu "Luźne gadki".
Potęga podświadomości
Naukowcy udowadniają, że 95% naszego dnia działamy na auto-pilocie, a tylko 5% decyzji jest świadoma. Dowiedz się co odpowiada za nasze codzienne wybory!
Dlaczego Twój najlepszy przyjaciel może być Twoim największym wrogiem
W tym nagraniu podzielę się moją osobistą historią, z której dowiesz się:dlaczego, pomimo że masz klarowny cel w życiu, nie[...]
Jak w 3-ch krokach stać się charyzmatyczną osobą?
W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju, inni natychmiast zwracają na nich uwagę, chcą usłyszeć co mają do powiedzenia i bardzo chcą zdobyć ich uznanie? Co powoduje, że ludzie robią dokładnie to co oni chcą, żeby robili?
Równowaga między pracą, a życiem prywatnym – 3 KROKI
Jednym z bardzo ważnych elementów wspomagających produktywność i osiąganie swoich celów jest Twoje zdrowie - nie tylko Twoja kondycja fizyczna, ale przede wszystkim Twoja kondycja mentalna. Jak o nią zadbać?
Pewność siebie w 7 minut
W tym blogu chciałabym podzielić się z Tobą moją metodą na wydobycie pewności siebie dosłownie w 7 minut.
3 kroki do wydobycia pewności siebie!
Jeżeli chciałbyś emanować pewnością siebie podczas ważnych rozmów biznesowych oraz w relacjach prywatnych, to w tym blogu poznasz 3 ważne kroki, które sprawią, że Twoja pewność siebie znacznie wzrośnie przed kluczowym dla Ciebie spotkaniem/wydarzeniem. 
Czego nauczyłem się wysyłając 563.462 e-maili w ostatnich 30 dniach
Wysyłanie e-maili już nie działa! E-mail marketingowy jest martwy! Czy spotkałeś się może już z tymi stwierdzeniami?
3 lekcje z Doliny Krzemowej
Nagrałem dla Ciebie bardzo wartościowy materiał, gdzie poznasz 3 najważniejsze firmy, które odmieniły mój biznes oraz jak Ty na tym możesz skorzystać!
Jak znaleźć idealnego klienta
Zauważyliśmy, że jednym z największych problemów osób zaczynających sprzedaż w internecie lub niemających dobrych wyników, jest nieznajomość profilu swojego idealnego klienta.
Jak użyć swojej siły perswazji?
Jak zbudować świetne relacje tak, aby druga osoba chciała z Tobą współpracować? Jak płynnie i w naturalny sposób używać swojej siły perswazji tworząc tzw. sytuacje win-win (czyli wygraną dla obu stron)? Jeśli naprawdę chciałbyś posiąść umiejętność efektywnej komunikacji i perswazji to ten blog jest dla Ciebie.
Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?
Jak zapewne już doskonale wiesz, dobre pierwsze wrażenie masz szanse zrobić tylko raz. W tym blogu dowiesz się jak zrobić to poprawnie i otworzyć sobie szanse, którą masz tylko tu i teraz.
Jak się odstresować?
Jeżeli masz już dosyć stresu w swoim życiu i chciałbyś w końcu wyciszyć swój organizm to w tym blogu...
Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie?
Jeżeli nie chcesz marnować swojego czasu i chcesz zwiększyć swoją produktywność to w tym blogu chciałabym podzielić się z Tobą moją ulubioną metodą...
Siła podświadomości
Jeżeli nie jesteś zadowolony z tego, gdzie obecnie się znajdujesz w swoim życiu, masz wrażenie, że w kółko powtarzasz te same schematy i przyciągasz do siebie podobne rezultaty, to w tym artykule dowiesz się dlaczego tak się dzieje i jak możesz odmienić swoje życie poprzez zmianę myślenia.
Jak zarabiać na własnej pasji?
Jeżeli jesteś już zmęczony pracą dla kogoś innego, to w tym blogu dowiesz się jak możesz zacząć zarabiać na tym, co kochasz robić.
Jak odzyskać skupienie?
Jeżeli zależy Ci na osiągnięciu wysokiej produktywności to w tym blogu dowiesz się w jaki sposób możesz osiągnąć...
Jaki jest Twój numer wolności finansowej?
W tym blogu przygotowałam dla Ciebie nagranie podczas, którego dowiesz się...
3 kroki jak osiągnąć wolność finansową
Jeżeli chcesz kontrolować swoje finanse, zadbać o bezpieczeństwo finansowe i stworzyć wolność finansową to w tym artykule dowiesz się jak to osiągnąć!
Produktywny umysł
Jeżeli ciągle brakuje Ci czasu to w tym artykule poznasz metodę, która pomoże Ci zwiększyć Twoją produktywność oraz zaoszczędzić Twój cenny czas.
Magia pewności siebie
Jeżeli chcesz zwiększyć swoją pewność siebie przed ważnym spotkaniem, to w tym artykule poznasz metodę jak to zrobić.
Jak być inspirującym liderem
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak w XXI wieku być efektywnym, charyzmatycznym liderem, to w tym artykule poznasz sprawdzone kroki jak to osiągnąć.
Sukces to nawyk, porażka to nawyk, który nawyk Ty masz?
Jeżeli chcesz poznać jeden z kluczowych nawyków sukcesu i przekonać się w jaki sposób może on wpłynąć na Twoje życie, to ten artykuł jest dla Ciebie.
Jak Stać Się Ekspertem?
Jeżeli zastanawiasz się jak realizować swoją pasję na poziomie mistrzowskim, zostać ekspertem w swojej dziedzinie wykorzystując to w czym już jesteś naturalnie dobry, to ten artykuł jest dla Ciebie.
Jak zmienić stary, niechciany nawyk na nowy nawyk ludzi sukcesu?
Jeżeli chcesz wiedzieć jak wykorzystać swoje stare, niechciane nawyki tak aby podnieść swoją produktywność oraz jak kontrolować impulsywne zachowania, to ten artykuł jest dla Ciebie.
Twoja Przyszłość Zaczyna Się Teraz
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak uzyskać klarowność oraz zrozumieć, w których obszarach Twojego życia czai się odczuwany przez Ciebie niepokój i brak uczucia spełnienia, to ten artykuł jest dla Ciebie.
4 kroki efektywnego zarządzanie sobą w czasie
Jeżeli zastanawiasz się jak być efektywnym i każdego dnia odhaczać swoje cele, to w tym artykule poznasz 4 kroki skutecznego zarządzania sobą w czasie.
Pięć Etapów Planowania Projektów
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak skutecznie planować swoje projekty, to w tym video poznasz 5 niezbędnych kroków.
4 Zaskakujące Typy Komunikacji Na Poziomie Podświadomym
Jeżeli zastanawiasz się jak budować fantastyczne, to w tym artykule poznasz 4 zaskakujące typy komunikacji na poziomie podświadomym, dzięki którym zbudujesz o wiele lepsze i trwalsze związki w życiu osobistym i biznesowym.
5 niezbędnych elementów, które muszą być spełnione, aby osiągnąć zamierzony cel
Jeżeli zdarzyło Ci się kiedyś, że wyznaczyłeś sobie cel i nie udało Ci się go osiągnąć, to w tym artykule poznasz 5 kluczowych zasad jak osiągać założone cele.
Wyjdź ze strefy komfortu i zacznij robić rzeczy do których jesteś stworzony
Podczas tego 70 min nagrania video odkryjesz co sprawia, że osiągasz takie rezultaty, a nie inne. Dowiesz się również jak wyjść ze swojej strefy komfortu, aby w końcu zacząć robić rzeczy do których jesteś stworzony.
Produktywność – wstęp
Niezależnie od tego, kim jesteś i czym się zajmujesz, na pewno zastanawiasz się, jak podnieść swoją produktywność, prawda? Jeśli tak, ten artykuł jest dla Ciebie.
Klarowność w finansach
Jak ­­­dobrze wiesz, rozróżniamy siedem sfer życia: finanse; biznes; relacje i związki; zdrowie i wygląd fizyczny; styl życia (jak spędzasz czas, w co go inwestujesz i po co); duchowość i wnętrze; rozwój osobisty.
[Video] Charyzmatyczny Lider
Charyzmatyczny Lider, czyli jak zbudować silne i głębokie relacje podczas biznesowej rozmowy, tak żeby Twój rozmówca zaufał Ci, poczuł, że jesteś kim specjalnym i żeby chciał z Tobą dalej budować biznes.
[Video] Czym są wartości wewnętrzne?
Dowiedz się jak w jaki sposób Twoje wartości wewnętrzne, są odpowiedzialne za Twój osobisty sukces.
Jak Twoi znajomi kreują Twoje życie?
Powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz nie bierze się z niczego. Badania potwierdzają, że 5 najbliższych osób z którymi spędzasz czas jest średnią Twoich wyników w życiu.
Jak być produktywnym? Metoda ludzi sukcesu
Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie i swoją energia? Jak podwyższyć swoją efektywność i wycisnąć jeszcze więcej ze swojego dnia? Jak podwyższyć produktywność w swoim biznesie czy też w zespole w którym pracujesz lub w życiu prywatnym?
3 nietypowe metody, które podwyższą Twoją produktywność
Czy brakuje Ci czasu i masz wrażenie, że mógłbyś osiągnąć jeszcze więcej? Że Twoja produktywność nie jest taka jaką byś chciał mieć, w Twoim biznesie czy też w Twoim zespole? Czy chciałbyś podnieść swoją produktywność i w biznesie i w życiu prywatnym?
Dlaczego większość ludzi spełnia cele innych?
Dzisiaj większość ludzi nie ma kontroli nad swoim życiem i bardzo często mamy wrażenie, że sytuacje nam się przytrafiają, ponieważ nie idzie tak jakbyśmy chcieli nie jest tak jak sobie wyobrażaliśmy.
Jak być produktywnym i wyciągnąć maksimum ze swojego dnia
Jeżeli zastanawiasz się jak możesz niesamowicie zwiększyć swoją produktywność to zastosuj te 7 bardzo prostych wskazówek, które kompletnie zmienią Twoje rezultaty.
Jak poprawić relacje w związku?
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak stworzyć fantastyczny związek, który przetrwa całe lata? Jeżeli jesteś w związku z partnerem i Wasz związek osiągnął monotonię i brakuje "fajerwerków"?
Balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym
W dzisiejszym zabieganym świecie, znalezienie równowagi między Twoją pracą a życiem osobistym może być dużym wyzwaniem.
Postanowienia noworoczne!
Prawie 50% Amerykanów zazwyczaj robi noworoczne postanowienia. To dobry pomysł. Nowy rok to symboliczna data. Kolejna szansa, aby zmienić coś w swoim życiu.
Pokarm dla Twojego umysłu – jak zwiększyć produktywność
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak zwiększyć poziom energii, budzić się w świetnym humorze oraz w ciągu dnia utrzymywać poziom swojej koncentracji i witalności na wysokim poziomie, to ten artykuł jest dla Ciebie.
Jak zacząć dzień! Pokarm dla umysłu
Jak zaprogramować swoją podświadomość na to co TY chcesz osiągnąć? Czy wiesz że to jak zaczniesz swój dzień ma ogromny wpływ na to jakie rezultaty osiągniesz na koniec tego dnia? Badania na temat ludzkich zachowań właśnie to potwierdzają.
Jak kreujemy nasze życie?
Poprzez informacje, które przyswajamy każdego dnia i które tworzą nasze myśli. Twój umysł myśli cały czas i jeżeli Ty nie kontrolujesz jakie informacje dopuszczasz do siebie, Twój mózg zrobi to za Ciebie.
Relacja z seminarium „Efektywne Kreowanie Przyszłości”
Seminarium "Efektywne Kreowanie Przyszłości" okazało się wielkim sukcesem, ponieważ nie tylko był to prawdziwy trening umysłu, ale również każdy był maksymalnie zaangażowany.
Programowanie umysłu
Jeżeli nie jesteś zadowolony z tego gdzie teraz jesteś w swoim życiu, czujesz, że kręcisz się w kółko i przyciągasz do siebie ciągle takie same rezultaty to ten artykuł, pokaże Ci jak możesz zmienić swoje życie poprzez zmianę myślenia, w taki sposób, że w końcu osiągniesz rezultaty jakie chcesz i wyrwiesz się ze strefy komfortu w której większość społeczeństwa tkwi przez całe życie.
Jak zmienić swój stan emocjonalny, żeby osiągnąć takie rezultaty jakie chcesz?
Czy jesteś czasami smutny, przygnębiony lub zdołowany? A może brak Ci energii albo chcesz rzucić wszystko i zapomnieć o całym świecie? Bardzo wiele osób ma taki problem każdego dnia i nie wie że jest bardzo skuteczna metoda, która zmienia ten stan jeśli tylko tego chcesz.
>