Jak efektywnie zarządzać sobą w czasie i swoją energia? Jak podwyższyć swoją efektywność i wycisnąć jeszcze więcej ze swojego dnia? Jak podwyższyć produktywność w swoim biznesie czy też w zespole w którym pracujesz lub w życiu prywatnym?

Dzisiaj będę mówić o efektywności i zarządzaniu sobą w czasie. Dam Ci jedną metodę jak działają ludzie sukcesu. W moim biznesie definiujemy co nam daje największe rezultaty. Zazwyczaj ze statystyk wynika, że 20% rzeczy, które robisz, na których się skupiasz, które wykonujesz, jako Twoja praca do zrobienia, daje Ci aż 80% rezultatów.

Jest kilka kluczowych czynności, rzeczy, aktywności, które robisz w swoim biznesie czy na co dzień, które odpowiadają właśnie za te 80% rezultatów, a reszta to jest marnotrastwo czasu, czyli przeglądanie, ociąganie się, przygotowywanie się do zadania.

Kluczem dzisiaj, który chcę Ci dać, a który podniósł niesamowicie moje rezultaty oraz rezultaty moich klientów, jest to zdefiniowanie co to jest takiego, to moje kluczowe zadanie, które daje mi te 80% rezultatów. Jakie są Twoje kluczowe zadania? Co robisz specyficznego? Zdefiniuj te właśnie kilka rzeczy.

Zazwyczaj przeciętna osoba biznesu z którą pracuje robi właśnie te zadania, te 20% rzeczy rano, kiedy ma świeży umysł, kiedy zaczyna i jest skupiona. Wyznacza sobie blok czasowy kiedy ma to zrobić, czyli np. telefony, spotkania, kreatywne myślenie (jeżeli to jest np. taki biznes jak w moim przypadku). Osoba taka robi to przez specyficzny blok czasowy, np. rano, a reszta dnia jest rozmyta: od spotkania do spotkania, przekładanie, przygotowywanie się.

Te 20% czasu w ciągu dnia daje całe rezultaty, sprzedaż, przepływ pieniężny. To są właśnie te rezultaty jeśli chodzi o biznes jak i życie prywatne.

Więc zdecyduj co robisz rano, kiedy jesteś najbardziej produktywny i wiesz, Ty dokładnie wiesz co działa dla Ciebie w biznesie, co powinieneś robić. Zdefiniuj to!

Kolejne zadanie, kiedy już zdefiniujesz swoje zadanie, ułóż sobie z niego 3 bloki. Zazwyczaj główne zadanie schodzi moim klientom około 1-2h rano, co stanowi około 20% czasu, gdy są bardzo produktywni i to daje rezultaty. Ułóż sobie takie 3 bloki w ciągu dnia, kiedy zarezerwujesz sobie czas np. rano, po południu i wieczorem po 1h, kiedy właśnie robisz tylko te aktywności, te działania, te specyficzne rzeczy, które dają Ci 80% rezultatów.

Zobaczysz jak Twoja produktywność i efektywność wzrośnie diametralnie, o kilkaset procent, a dzięki temu nagle masz czas! Nagle kończysz wcześniej, masz rezultaty takie, że nie musisz pracować „po godzinach”, nie musisz myśleć i główkować: jak mam zarobić pieniądze? Jak mam rozszerzyć swój biznes?

Nagle masz rezultaty, które chciałeś. Przepływ pieniężny jest wyższy, nagle masz czas dla siebie, masz czas wolny dla swojej rodziny, masz czas na swoje hobby.

Pomyśl dzisiaj jakie są te kluczowe zadania, które dają Ci 80% rezultatów, a następnie zapisz je i włóż je w 3 bloki w ciągu dnia.

Jeżeli podoba Ci się takie video to mamy takich mnóstwo biznesowo – coachingowych video takich jak te w naszym Klubie Sukces Z Pasją. Znajdziesz tam mnóstwo materiałów właśnie o efektywnym zarządzaniu sobą w czasie i swoją energią, o produktywności, podwyższeniu swojej produktywności w zespole, efektywnej komunikacji, sile perswazji, jak podnieść swoją pewność siebie, efektywność.

Jest to Klub dla ludzi, którzy chcą się rozwijać, którzy inwestują swoją energię i swój czas na rozwój. Jak wiesz ludzie sukcesu korzystają z lekcji i wskazówek innych i cały czas szukają najlepszych rozwiązań, aby osiągać swoje rezultaty. Aby dowiedzieć się więcej naciśnij link poniżej, dołącz do nas i razem będziemy się rozwijać.

Dziękuję Ci za oglądnięcie całego video, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych artykułach, które pojawiają się na tym blogu zapisz się na nasz newsletter, żeby dostawać regularne powiadomienia o najnowszych wpisach, video blogach, darmowych szkoleniach on-line itp.

Ewelina Gawłowska

Cześć! Jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesowego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i wysoką produktywnością. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją

Moją misją jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY

Jak w 3-ch krokach stać się charyzmatyczną osobą?
W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju,[...]
Wyjdź ze strefy komfortu i zacznij robić rzeczy do których jesteś stworzony
Jest to specjalne 70 min nagranie video na żywo z kursu, który prowadziłam podczas mojego wystąpienia na jednym z sympozjów[...]
[Video] Czym są wartości wewnętrzne?
Jeżeli zdarza Ci się kreować efekt jojo i mimo ciężkiej pracy ciągle wracać do punktu wyjścia to……z poniższego video dowiesz się jak to zmienić oraz[...]
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>