Efektywne Kreowanie PrzyszlosciPoprzez informacje, które przyswajamy każdego dnia i które tworzą nasze myśli.

Twój umysł myśli cały czas i jeżeli Ty nie kontrolujesz jakie informacje dopuszczasz do siebie, Twój mózg zrobi to za Ciebie.

W jaki sposób? To proste, przyswoi wiadomości ze środowiska zewnętrznego, w szczególności będą to opinie innych o Tobie, Twoich możliwościach, opinie o tym co jest możliwe i co jest nie możliwe oraz wiadomości z gazet, telewizji czy radia.

Jeśli pozwolisz aby ktoś inny wkładał limitujące wierzenia, opinie i informacje do Twojego umysłu  w przyszłości staną się one podstawą Twojego zachowania oraz Twojej samooceny.

Twój mózg to Twoje narzędzie!

Twój podświadomy mózg to nie jesteś ty, jest to po prostu zbiór instrukcji umieszczony w Twoim ciele, po to aby obronić Cię przed śmiercią.

Na początku może to brzmieć niedorzecznie, ale jeżeli zgłębisz tą tematykę przyznasz mi racje. Nasz mózg działa według pewnych instrukcji, które tworzą swoisty program. Powstawał on przez całe życie, a kształtowali go ludzie z którymi spędzasz najwięcej czasu, np. w przypadku dzieci będą to rodzice.

Dobrą informacją jest to, że możemy przeprogramować nasz mózg tak aby wspierał nasz sukces.

Na naszych szkoleniach „Efektywne Kreowanie Przyszłości” dajemy Ci wszystkie potrzebne narzędzia służące do przeprogramowania twojego mózgu tak abyś mógł żyć takim życiem jakie Ty sam wybrałeś. Po zakończeniu szkolenia dajemy Ci wsparcie na szkoleniu on-line, aby pogłębić i odświeżyć cały proces.

Jest bardzo ważne, żeby przyswajać takie informacje do naszego mózgu, które przybliżą nas do naszych celów.

Czy powinniśmy czytać gazety i „karmić” nimi nasz mózg?

Niestety, przyszło nam żyć w świece z bardzo negatywnym środowiskiem zewnętrznym. Świetnym przykładem są media. Kup gazetę codzienną i podziel informację na pozytywne i negatywne.

Pozytywne czyli takie po których przeczytaniu czujesz się na prawdę dobrze i negatywne, po których czujesz się źle myśląc o sobie i otaczającym Cię świecie. Na przykład  wojny na świecie, kradzieże i oszustwa powodują, że myślimy negatywnie o sobie i otaczającym nas świecie. Powiem Ci, że 95% gazet ma negatywną energię!!

W rezultacie ja przestałam całkowicie czytać prasę i tylko ta jedna rzecz spowodowała, że zaczęłam czuć się znacznie lepiej. Zaobserwowałam również, że kiedykolwiek stanie się coś złego lub negatywnego zawsze znajduje się to na pierwszej stronie gazety, ale jeżeli stanie się coś bardzo pozytywnego jest o tym bardzo mało wiadomości i zazwyczaj pojawiają się one gdzieś pod koniec gazety.

Jakoś dziwnym trafem wszystkie informacje o sukcesie innych czy dobre wiadomości nie są umieszczane w gazetach.

Dlaczego więc pozwalamy, żeby gazety karmiły nas informacjami, które nie wspierają naszego sukcesu?

Stare powiedzenie redakcyjne mówi: „Jest krew, jest czołówka” jest bardzo prawdziwe. Ta maksyma jest solidnym fundamentem w działalności informacyjnej i to jest szokujące. „Masowe media naruszają naszą rzeczywistość i to jest przestępstwo”, jak mówi John Kehoe.

Zobacz jakie rezultaty możesz osiągnąć jeżeli zaczniesz „karmić” siebie tylko negatywnymi informacjami każdego ranka, głównie poprzez czytanie gazet, słuchanie i oglądanie wiadomości telewizyjnych i radiowych. Zastanów się na czym koncentrujesz wtedy swoją uwagę? O czym rozmawiasz później ze swoimi przyjaciółmi na spotkaniach towarzyskich.

Pamiętaj, to na czym się koncentrujesz – to przyciągasz. Więc pomyśl teraz co chcesz osiągnąć w tym roku.

Zastanów się uważnie o czym myślisz, ponieważ pewnego dnia stanie się to Twoją rzeczywistością.

blank
Ewelina Gawłowska

Cześć! Jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesowego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i wysoką produktywnością. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją

Moją misją jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY

Jak w 3-ch krokach stać się charyzmatyczną osobą?
W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju,[...]
Wyjdź ze strefy komfortu i zacznij robić rzeczy do których jesteś stworzony
Jest to specjalne 70 min nagranie video na żywo z kursu, który prowadziłam podczas mojego wystąpienia na jednym z sympozjów[...]
[Video] Czym są wartości wewnętrzne?
Jeżeli zdarza Ci się kreować efekt jojo i mimo ciężkiej pracy ciągle wracać do punktu wyjścia to……z poniższego video dowiesz się jak to zmienić oraz[...]
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>