BARDZO WAŻNE: Twoja „Przesyłka” jest w drodze i powinna pojawić się za 10-15 min na Twojej skrzynce e-mail.

UWAGA! NIE PRÓBUJ wdrażać żadnych technik, zanim nie zapoznasz się ze stroną poniżej.

Twoja Podświadomość

Jeżeli czujesz, że utknąłeś w miejscu, ciągle kręcisz się w kółko i powtarzasz te same błędy – to to szkolenie On-Line może być najbardziej istotnym jakie do tej pory widziałeś, ponieważ dowiesz się jak jesteśmy programowani i kontrolowani oraz jak odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem.

Co znajduje się w szkoleniu?

Sprawdzone techniki, które nauczą Cie jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem i wyrwać się ze strefy komfortu.

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i najnowszych badaniach prowadzonych w instytutach pracy nad ludzkim mózgiem. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

Zawiera 7 części filmów o łącznym czasie trwania 2h 20 min 27 sek

Szkolenie składa się z 6 filmów, które zostały podsumowane zamkniętym webinarem, gdzie Ewelina przez ponad godzinę odpowiadała na pytania uczestników Klubu Sukces Z Pasją, dotyczących tego zagadnienia.

Dostęp do chronionej hasłem strefy użytkownika

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Co znajduje się w szkoleniu?

blank

6 filmów szkoleniowych

blank

Zapis webinaru

blank

Test sprawdzający Twoją wiedze

6 Filmów Szkoleniowych –  czas trwania 1h 33 min 54 sek

Ludzie sukcesu mają kompletnie inny system wartości i przekonania o sobie samym i swoich możliwościach osiągnięcia tego czego chcą. Każda decyzja wspiera akcję, a następnie rezultaty, które te osoby pragną osiągnąć.

Dowiesz się w nich między innymi:

  • jak dwa światy, w których żyjemy oddziałują na nasze życie

  • jak sprawić, aby wykorzystać swój umysł do osiągnięcia swoich celów

  • o najnowszych odkryciach EPI Genetics, czyli jak środowisko wpływa na Twoje życie

  • jak zmiana percepcji wyzwań w Twoim życiu wpływa na zmianę rezultatów

  • jakich narzędzi musisz użyć każdego dnia, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem

  • jak przestać spełniać cele innych i skupić się na swoich priorytetach


blank

Dostęp do nagrania webinaru – czas trwania 56 min 33 sek

Dostęp do zamkniętego webinaru: „Sesja pytań i odpowiedzi”, który podsumował wszystkie poprzednie części oraz gdzie Ewelina odpowiadała na pytania uczestników Klubu Sukces Z Pasją.


Test sprawdzający Twoją wiedzę

Po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami możesz wziąć udział w teście sprawdzającym Twoją wiedzę. Dzięki temu zobaczysz jak przyswoiłeś swoją wiedzę oraz nad czym jeszcze powinieneś popracować.

Nasze szkolenia po prostu działają...zobacz co mówią inni!

blank

Beata Zarzycka

„Duża dawka mądrych informacji, o których wiemy, ale nie zdajemy sobie sprawy, że mają tak duży wpływ na nasze życie”

blank

Asia Kąkol

„Jestem pod wrażeniem, mega pozytywna energia, dużo mądrości. Pozdrawiam i dziękuje :)”

blank

Paulina Gaura

„Już po pierwszym filmie chce się ruszyć z kopyta do przodu, czuje duży przypływ energii od Ciebie. Dzięki że jesteś”

14 dni gwarancji zwrotu pieniędzy!

blank

Jestem tak pewna tego, że to szkolenie będzie dla Ciebie krokiem milowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia przez 14 dni, bez zadawania zbędnych pytań. Także zakup szkolenia nie wiąże ze sobą żadnego ryzyka. A więc możesz tylko zyskać!

Najczęściej zadawane pytania

PYTANIE: DLACZEGO TO SZKOLENIE KOSZTUJE TYLKO 7 ZŁ?

ODPOWIEDŹ: Jeżeli uważasz, że: „7 zł to naprawdę mało, gdzie tu jest haczyk? Istnieją 3 powody:

1) 7 zł czyni to szkolenie dostępne dla każdego, od klientów indywidualnych, poprzez właścicieli małych firm, startupów poważnych ludzi biznesu.

2) Nie chcemy, żeby te materiały trafiły do każdego. W internecie jest pełno ludzi szukających darmowych rzeczy, które w większości po prostu nie działają. Chcemy dostarczać wiedzę do poważnych ludzi, którzy naprawdę chcą zmiany i dla których wydanie 7 zł na bardzo przydatną wiedze nie stanowi żadnego problemu.

3) Chcemy rozpocząć naszą relację w prawidłowy sposób. Mamy nadzieje, że po wypróbowaniu nas za symboliczną kwotę, gdy zobaczysz ile wiedzy dostaniesz, że możesz nam zaufać i dostarczamy wszystko zgodnie z umową,  będziesz zainteresowany dalszą współpracą i innymi naszymi szkoleniami.

PYTANIE: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

ODPOWIEDŹ: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

PYTANIE: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

ODPOWIEDŹ: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia. Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

PYTANIE: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić szybkim przelewem bankowym lub dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.). W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

ODBIERZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO SZKOLENIA: TWOJA PODŚWIADOMOŚĆ

>