BARDZO WAŻNE: Twoja „Przesyłka” jest w drodze i powinna pojawić się za 10-15 min na Twojej skrzynce e-mail.

UWAGA! NIE PRÓBUJ wdrażać żadnych technik, zanim nie zapoznasz się ze stroną poniżej.

Jak budować relacje

Przełomowe 5 częściowe szkolenie na temat budowania fantastycznych relacji. Poznaj najskuteczniejsze techniki, które możesz wykorzystać natychmiast, zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie.

Co znajduje się w szkoleniu?

Sprawdzone techniki, które nauczą Cie jak budować bardzo dobre relacje w życiu prywatnym i w biznesie.

Dostaniesz dostęp do naszych najlepszych technik, które działają znakomicie dla nas jak i dla naszych klientów. Są one w stu procentach oparte na naszym doświadczeniu i doświadczeniu najlepszych mentorów na świecie. Wszystkie zostały zweryfikowane i sprawdzone.

Zawiera 5 części videos o łącznym czasie trwania 3h 28 min 21 sek

Szkolenie składa się z 3 filmów, które zostały podsumowane zamkniętym webinarem, gdzie Ewelina przez ponad godzinę odpowiadała na pytania uczestników Klubu Sukces Z Pasją, dotyczących tego zagadnienia. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego bonusu, gdzie poznasz 7 kluczowych kroków do przeprowadzenia udanej rozmowy.

Dostęp do chronionej hasłem strefy użytkownika

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Co znajduje się w szkoleniu?

blank

3 filmy szkoleniowe

blank

Zapis webinaru

blank

Bonusowe nagranie

Część 1: Jak działają relacje –  czas trwania 30 min 46 sek

Jest to podstawa, żeby zrozumieć jak tworzą się relacje w grupie.

Dowiesz się w niej:

  • Jak poprawić relację w zespole, aby szybciej osiągnąć założone cele

  • Jak poprawić relację w związku, żeby było tak jak naprawdę tego chcesz

  • Jak działa cykl życia grupy zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie

  • oraz znacznie więcej

blank

Część 2: Relacje w biznesie – czas trwania 31 min 02 sek

Dowiesz się w niej dlaczego budowanie relacji w biznesie jest podstawą Twojego sukcesu i zadecyduje czy Twój biznes będzie rozrastał się, miał ekspansję i otworzą się przed Tobą drzwi, które kiedyś były zamknięte czy raczej będziesz miał stagnację, albo nawet rezygnację z biznesu, ponieważ nie masz klientów lub parterów.

W tej części dowiesz się o budowaniu fantastycznych relacji w biznesie.


Część 3: Relacje w związkach – czas trwania 38 min 23 sek

W części 3 dowiesz się o relacjach w związku i relacjach partnerskich:

  • Jak stworzyć fantastyczny i długotrwały związek?

  • Jak przyciągnąć do siebie odpowiednie osoby?

  • Jeżeli jesteś już w związku z dużym stażem dowiesz się co zrobić, żeby Twój związek wszedł na następny poziom i żeby był taki jak jak kiedyś, gdy dopiero zaczynaliście.

blank

Część 4: Dostęp do nagrania webinaru – czas trwania 1h 13 min 56 sek

Dostęp do zamkniętego webinaru: „Sesja pytań i odpowiedzi”, który podsumował wszystkie poprzednie części oraz gdzie Ewelina odpowiadała na pytania uczestników Klubu Sukces Z Pasją.


Część 5: Materiał bonusowy: Jak budować fantastyczne relacje – czas trwania 34 min 14 sek

W tym materiale poznasz 7 sprawdzonych kroków do wybudowania fantastycznych relacji.

Nasze szkolenia po prostu działają...zobacz co mówią inni!

blank

Beata Zarzycka

„Duża dawka mądrych informacji, o których wiemy, ale nie zdajemy sobie sprawy, że mają tak duży wpływ na nasze życie”

blank

Asia Kąkol

„Jestem pod wrażeniem, mega pozytywna energia, dużo mądrości. Pozdrawiam i dziękuje :)”

blank

Paulina Gaura

„Już po pierwszym filmie chce się ruszyć z kopyta do przodu, czuje duży przypływ energii od Ciebie. Dzięki że jesteś”

14 dni gwarancji zwrotu pieniędzy!

blank

Jestem tak pewna tego, że to szkolenie będzie dla Ciebie krokiem milowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia przez 14 dni, bez zadawania zbędnych pytań. Także zakup szkolenia nie wiąże ze sobą żadnego ryzyka. A więc możesz tylko zyskać!

Najczęściej zadawane pytania

PYTANIE: DLACZEGO TO SZKOLENIE KOSZTUJE TYLKO 7 ZŁ?

ODPOWIEDŹ: Jeżeli uważasz, że: „7 zł to naprawdę mało, gdzie tu jest haczyk? Istnieją 3 powody:

1) 7 zł czyni to szkolenie dostępne dla każdego, od klientów indywidualnych, poprzez właścicieli małych firm, startupów poważnych ludzi biznesu.

2) Nie chcemy, żeby te materiały trafiły do każdego. W internecie jest pełno ludzi szukających darmowych rzeczy, które w większości po prostu nie działają. Chcemy dostarczać wiedzę do poważnych ludzi, którzy naprawdę chcą zmiany i dla których wydanie 7 zł na bardzo przydatną wiedze nie stanowi żadnego problemu.

3) Chcemy rozpocząć naszą relację w prawidłowy sposób. Mamy nadzieje, że po wypróbowaniu nas za symboliczną kwotę, gdy zobaczysz ile wiedzy dostaniesz, że możesz nam zaufać i dostarczamy wszystko zgodnie z umową,  będziesz zainteresowany dalszą współpracą i innymi naszymi szkoleniami.

PYTANIE: JAK I KIEDY DOSTANĘ DOSTĘP?

ODPOWIEDŹ: Dostęp do zakupionego szkolenia dostaniesz niemal natychmiast. W ciągu kilku minut na Twój adres e-mail przyślemy dane do zalogowania się do platformy szkoleniowej, gdzie szkolenie już na Ciebie czeka. Jest to specjalna chroniona hasłem strefa użytkownika, gdzie będziesz miał dostęp do wszystkich swoich szkoleń.

Nowe szablony kursów jeszcze bardziej podniosą Twój komfort i pozytywne doświadczenia podczas Twojego procesu rozwoju osobistego, a wbudowany system do dyskusji sprawi, że staniesz się aktywnym członkiem społeczności, z łatwością dzieląc się swoimi przemyśleniami i uwagami.

Za branie aktywnego udziału w naszych szkoleniach będziesz wynagradzany punktami oraz specjalnymi rangami. Punkty przyznawane będą za różne aktywności takie jak logowanie się do platformy szkoleniowej, komentowanie lekcji, udział w quizach (kolejna nowość) oraz wiele innych. Punkty będzie można wymieniać na nagrody lub zniżki w naszym sklepie.

Dodaliśmy również możliwość robienia wirtualnych notatek w każdej lekcji. Zapisane notatki możesz znaleźć w jednym miejscu, wyeksportować np. do WORD’a lub wydrukować w dowolnym momencie.

PYTANIE: CZY MAM JAKĄŚ GWARANCJĘ?

ODPOWIEDŹ: Tak, nasze szkolenia objęte są 14 dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Innymi słowy, jeżeli z jakiegoś powodu będziesz niezadowolony, po prostu daj nam znać i oddamy Ci pieniądze.

Jesteśmy oczywiście pewni, że tak się nie stanie, ponieważ wiemy jak skuteczne są nasze szkolenia. Więc albo uzyskasz rezultaty na których Ci zależy albo oddamy Ci Twoje pieniądze.

PYTANIE: JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?

Żeby dokończyć zamówienie możesz zapłacić szybkim przelewem bankowym lub dowolną kartą (płatniczą, debetową, kredytową itp.). W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych strona naszego sklepu jest szyfrowana 256 bitowym kodem i używa certyfikatu bezpieczeństwa SSL, więc Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

ODBIERZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO SZKOLENIA: JAK BUDOWAĆ RELACJE

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>