Wielka premiera kończy się za:

Plan B: Sprawdzona metodologia 
zarabiania w internecie

Dowiedz się jak zarabiać na swojej pasji w Internecie dzieląc się swoją wiedzą, ekspertyzą i doświadczeniem.

Plan B, przeprowadzi Cię krok po kroku jak rozpocząć swój biznes, jak stworzyć swoje produkty, jak je sprzedawać i budować rzeszę wiernych fanów w mediach społecznościowych.

blank

UWAGA! Oferta Ograniczona Ilościowo!

Program "Plan B" nauczy Cię jak WYSTARTOWAĆ swój biznes, wybrać temat, zbudować silną markę, sprzedawać produkty oraz zbudować dużą liczbę fanów.

Na tym etapie nie potrzebujesz jeszcze listy e-mailowej czy nawet pierwszego produktu. W tym programie moim zadaniem jest pokazać Ci jak to wszystko zrobić, abyś mógł zbudować szanowaną i rozpoznawalną markę w Internecie.

Dowiesz się jak możesz zostać wpływowym autorem, mówcą, trenerem czy coachem i pokażę Ci krok po kroku jak możesz, startując całkowicie od zera, zacząć sprzedawać swoją wiedzę, doświadczenie czy ekspertyzę.

Wyjaśnię Ci jak budować produkty oparte na informacji, zbudować duży zasięg w mediach społecznościowych i generować sprzedaż na autopilocie.

W programie zaprezentuje Ci na przykładach gotowe strategie, szablony, plany działania i narzędzia, które pomogą Ci od razu wystartować.

Zapisując się do szkolenia "Plan B" dostaniesz dostęp do:

Plan B jest to nowe 5-tygodniowe szkolenie on-line dla osób, które chcą zarabiać na swojej pasji w internecie i chcą stać się rozpoznawalnymi i wpływowymi autorami, mówcami, trenerami oraz coachami.

Każdy moduł pojawi się każdego tygodnia od momentu jak się zapiszesz. Oczywiście po zakończeniu kursu, masz bezterminowy dostęp do szkolenia i możesz do niego wrócić w dowolnym momencie.

Z czego składa się szkolenie?

blank
 • Fundamenty nowoczesnego biznesu On-Line: czyli co musisz zrobić, żeby zacząć zarabiać w Internecie, tak aby Twój biznes stał na solidnych fundamentach, które pozwolą Ci stale zwiększać jego skalę
 • Moduł 1: Analiza - dowiesz się jak sprawdzić kto jest Twoim idealnym klientem, jak dokonać analizy konkurencji oraz jak sprawdzić czy klienci będą chcieli Twój produkt. Dzięki temu możesz się wyróżnić na rynku ze świetnym produktem i sprzedawać swoje usługi z prawdziwą pewnością siebie
 • Moduł 2: Zaplecze techniczne - dokładnie omówię co Ci jest potrzebne, tak abyś uniknął żmudnych poszukiwań programów i sprzętu, długich testów oraz niepotrzebnych kosztów i mógł od razu zacząć działać
 • check
  Moduł 3: Kreacja - dowiesz się jak zbudować dobry produkt, co Ci jest potrzebne oraz jaką mu nadać strukturę, żebyś mógł w pełni skupić się na tworzeniu nowych materiałów mając pewność, że taki sposób dostarczania ich będzie najlepszy dla Twojego odbiorcy
 • check
  Moduł 4: Sprzedaż - pokażę Ci w jaki sposób budować skuteczne tunele marketingowe, aby sprawić, że całkowicie obce osoby w Internecie Ci zaufają i zaczną kupować Twoje produkty oraz polecać je innym
 • check
  Moduł 5: Wzrost zyskowności - jak niewielkim nakładem pracy zwiększyć zyskowność swoich produktów oraz budować większą skalę biznesu, tak abyś otrzymywał cały czas pieniądze za raz wykonaną pracę
 • check
  …i wiele, wiele więcej.

DODATKOWO W PAKIECIE
OTRZYMUJESZ BONUSY...

blank

Bonus #1
Wewnętrzne materiały: Skąd przyprowadzić ruch (o wartości 1,997.00 zł)
*Dla pierwszych 15 osób

blank

Bonus #2
Kolekcja naszych najlepszych kampanii...
(o wartości 1,997.00 zł)
*Dla pierwszych 10 osób

blank

Bonus #3
Godzinna konsultacja
1 na 1 przez Skype
(o wartości 1,997.00 zł)
*Dla pierwszych 5 osób

100% Gwarancja Satysfakcji

Twoja inwestycja jest zabezpieczona naszą 14 dniową gwarancją. 

Oto jak to działa: Jeżeli dołączysz do programu "Plan B" 
i nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni bez zadawania żadnych pytań. 

W skrócie: albo osiągniesz rezultaty na których Ci zależy albo dostaniesz zwrot swojej inwestycji.
blank

DOŁĄCZ DO PROGRAMU I RUSZ DO PRZODU!

W programie Plan B 
dostaniesz system oparty o:

 • moje lata doświadczeń i praktyki w branży marketingu internetowego
 • pełno popełnionych błędów, których Ty nie musisz popełniać
 • konkretną wiedzę, która zmieni Twoje działania i rezultaty, które osiągasz
 • check
  bezpośrednie narzędzia i gotowe strategie, które możesz od razu wdrożyć i zacząć stosować
blank
blank

Co dokładnie dostajesz w pakiecie:

#1: Fundamenty nowoczesnego biznesu On-Line (Wartość: 497 zł)
#2: Analiza biznesu (Wartość: 997 zł)
#3: Zaplecze techniczne (Wartość: 997 zł)
#4: Kreacja produktu (Wartość: 1,997 zł)
#5: Tunele sprzedażowe (Wartość: 2,997 zł)
#6: Wzrost zyskowności
(Wartość: 1,497 zł)
BONUS #1: Skąd przyprowadzić ruch (Wartość 1,997 zł)
BONUS #2: Kolekcja naszych najlepszych kampanii… (Wartość 1,997 zł)
BONUS #3: Godzinna konsultacja 1 na 1 na Skype (Wartość 1,997 zł)

RAZEM: 14,963 zł 3 x 397 zł lub 997 zł

Wielka premiera kończy się za:

Nadal zastanawiasz się czy ten 
program jest dla Ciebie?

 • Plan B JEST dla Ciebie jeśli: masz wiedzę, doświadczenie, ekspertyzę, którą chcesz dzielić się z innymi
 • Plan B JEST dla Ciebie jeśli: chcesz zmonetyzować swoje produkty i zbudować biznes w oparciu o swoją pasję
 • Plan B JEST dla Ciebie jeśli: jesteś osobą, która dopiero chce rozpocząć zarabiać w Internecie lub już prowadzi biznes jednak nie idzie on tak jak byś tego chciał
 • check
  Plan B JEST dla Ciebie jeśli: chcesz zostać rozpoznawalną i wpływową osobą w Internecie i zbudować rzeszę wiernych fanów w mediach społecznościowych

Dla kogo NIE JEST ten program?

 • Plan B NIE JEST dla Ciebie jeśli: szukasz magicznego przycisku, który sprawi, że staniesz się bogaty w ciągu jednej nocy
 • Plan B NIE JEST dla Ciebie jeśli: chcesz stosować manipulacyjne techniki sprzedażowe
 • Plan B NIE JEST dla Ciebie jeśli: Twoje produkty nie dadzą prawdziwej wartości i metamorfozy Twoim klientom
blank

O Twoim Trenerze


Nazywam się Grzegorz Biernacki i jestem współzałożycielem Sukces Z Pasją. 

Specjalizuje się w marketingu internetowym i pomagam ludziom rozpocząć ich biznes on-line oraz wspieram osoby, które chcą rozwijać już istniejące biznesy i przenieść je na nowy, wyższy poziom.

W Sukces Z Pasją jestem odpowiedzialny za budżet reklamowy przekraczający milion złotych rocznie, zbudowanie ponad 80.000 fanów w mediach społecznościowych, listy 80.000 adresów e-mailowych oraz dziesiątek tysięcy sprzedanych programów on-line.

Odpowiedzi na najczęściej
zadawane pytania

P: Co jeśli nie mam jeszcze listy kontaktów ani żadnych fanów w mediach społecznościowych? Czy to szkolenie będzie dla mnie odpowiednie?

O: Oczywiście! "Plan B" pokaże Ci jak zacząć i przekształcić całkowicie obce osoby w lojalnych klientów, więc nie potrzebujesz listy klientów, żeby zacząć (jednak napewno stworzysz listę kontaktów oraz fanów w mediach społecznościowych po zakończeniu tego szkolenia).

P: Ile czasu zajmie mi implementacja materiałów ze szkolenia?

O: Możesz spodziewać się, że cały proces od pomysłu do realizacji, może zająć od 6-10 tygodni. Prawdopodobnie można to zrobić szybciej, jednak w tym okresie możesz oczekiwać implementacji wszystkich materiałów.

Miej jednak na uwadze, że nie powinieneś się na siłę spieszyć z wdrażaniem tego czego się nauczyłeś.

P: W jaki sposób będzie dostarczone to szkolenie?

O: Szkolenie będzie dostarczone w 100% on-line. Dzięki temu możesz logować się na swoje konto z dowolnego miejsca na świecie i mieć cały czas dostęp do wszystkich materiałów. Każdy moduł szkolenia odblokuje się automatycznie, co tydzień. Szkolenie jest w formie nagranych filmów video oraz plików do pobrania w PDF. 

P: Dlaczego powinienem zainwestować w ten trening teraz zamiast czekać na inny moment?

O: Jest to premiera tego szkolenia i jest ono dostępne w bardzo niskiej cenie. Jak tylko zbierzemy pierwszą grupę osób, które zaangażują się w to szkolenie to jego cena znacznie wzrośnie. Nie będą dostępne również bonusy, które są w tej ofercie.

Jednak najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego chcesz czekać?

TERAZ jest najlepszy moment, żeby zacząć, a szkolenie Plan B dostarczy Ci niezbędnych informacji jak zrobić to najlepiej, żeby uniknąć najczęściej popełnianych błędów i frustracji. Dlatego... nie ma na co czekać!

P: Co jeśli nie jestem osobą zaawansowaną technicznie? Czy poradzę sobie z wdrożeniem wszystkiego czego się nauczę?

O: Nie musisz być osobą zaawansowaną technicznie, jednak nie możesz też być technofobem, jeśli chcesz odnieść sukces w tym biznesie :)

Jeśli umiesz w podstawowym stopniu obsługiwać komputer, internet czy e-mail (i w razie potrzeby będziesz skłonny kilka razy poszukać informacji w Google), powinieneś sobie spokojnie dać radę.

Q: Co jeśli okażę się, że to szkolenie nie jest dla mnie odpowiednie lub nie spełnia moich oczekiwań z jakiegoś powodu?

A: Nie ma problemu. Oferujemy 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Więc jeśli zarejestrujesz się na to szkolenie i po 14 dniach nie stwierdzisz, że było ono wartę każdego grosza, to oddamy Ci pieniądze.

Bez zadawania żadnych pytań.

Wystarczy, że w ciągu 14 dni po zakupie wyślesz nam wiadomość na [email protected] i jedna z osób z zespołu Sukces Z Pasją dokona zwrotu Twojej płatności.

P: Co się stanie zaraz po tym jak dołącze do programu?

O: Jak tylko złożysz swoje zamówienie, zostanie stworzone Twoje konto i hasło. W ten sposób zalogujesz się do platformy użytkownika, gdzie znajdziesz dostęp do wszystkich materiałów video, plików do pobrania i wszystkich modułów treningowych. Kilka minut po zakupie otrzymasz również e-mail z potwierdzeniem transakcji.

P: Jak długo będę miał dostęp do tych materiałów?

O: Dostęp do szkolenia jest bezterminowy. Samo szkolenie potrwa 5-tygodni, następnie dostaniesz dostęp do bonusowych materiałów i po tym czasie będziesz mógł w dowolnym momencie zalogować się na swoje konto i korzystać ze wszystkich materiałów. Dzięki temu możesz wracać i powtarzać zagadnienia kiedy tylko będziesz chciał.

blank

Wielka premiera kończy się za:

Sukces Z Pasją © 2012-2019 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>