Michał Kanarkiewicz – najpopularniejszy nauczyciel szachów w Polsce. Wykładowca MBA, Trener, Autor 4 książek, Mówca inspiracyjny TEDx.

Michał uczy myśleć strategicznie i logicznie metodami aktywnymi. Dzięki jego metodologii zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą.

Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć. Do grona jego klientów należą międzynarodowe organizacje.

Nauczył gry w szachy blisko 30 000 osób. Ambasador królewskiej gry w Polsce, właściciel Szkoły Szachowej i mówca inspiracyjny.

Regularnie występuje na dużych scenach wydarzeń biznesowych oraz związanych z rozwojem osobistym i zawodowym. Wystąpił z Nickiem Vujicicem, przed publicznością liczącą 5000 osób, zgromadzoną w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Na początku sam zaczął grać w szachy, później uczył innych, a następnie zaczął uczyć myślenia strategicznego w biznesie na podstawie tej gry.

Podczas wywiadu:

  • Uzyskasz porady jak możesz zacząć naukę myślenia strategicznego i jak zaplanować przyszłość Twojej firmy

  • Poznasz dwie koncepcje czasu, które ułatwią Ci planowanie oraz dojście do celu

  • Poznasz technikę ustalania priorytetów zadań (segmentacja)

  • Zrozumiesz Work Life Balance i poznasz jedną technikę na jego zachowanie

  • Poznasz metodę “myślenia lejkami”, przydatną gdy nie masz czasu lub pieniędzy na realizowanie bieżących projektów

  • Dowiesz się dlaczego odpowiedzialność to podstawa sukcesu i poznasz “kwadrat odpowiedzialności”

Zapraszam do wywiadu!


blank

blank
Ewelina Gawłowska

Cześć! Jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesowego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i wysoką produktywnością. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją

Moją misją jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

Jak w 3-ch krokach stać się charyzmatyczną osobą?
W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju,[...]
Wyjdź ze strefy komfortu i zacznij robić rzeczy do których jesteś stworzony
Jest to specjalne 70 min nagranie video na żywo z kursu, który prowadziłam podczas mojego wystąpienia na jednym z sympozjów[...]
[Video] Czym są wartości wewnętrzne?
Jeżeli zdarza Ci się kreować efekt jojo i mimo ciężkiej pracy ciągle wracać do punktu wyjścia to……z poniższego video dowiesz się jak to zmienić oraz[...]
  • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
    >