Dziękujemy!
Twoje zaproszenie do Klubu Sukces Z Pasją jest przetwarzane...

Ponieważ teraz jesteś już oficjalnie w kolejce, poniżej znajdziesz kilka kroków, które pozwolą Ci się przygotować:



Krok 1: Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową, gdzie wysłaliśmy potwierdzenie. Powinieneś otrzymać swoje oficjalne zaproszenie wkrótce (normalnie zajmuje to około 2 dni roboczych), ale jeżeli nie otrzymałeś naszego e-maila z potwierdzeniem wtedy nie będziemy mogli Cię formalnie zaprosić.

Krok 2: Przeczytaj te blogi od początku do końca. To są nasze najbardziej popularne blogi, które są fundamentem tego, czego uczymy w Klubie Sukces Z Pasją.

blank

Krok 3: Zrób listę wszystkich pytań, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź i wszystkie problemy, które chciałbyś rozwiązać podczas Twojego pierwszego tygodnia uczestnictwa w Klubie. Poniżej jest lista tylko niektórych z "Planów działania", do których wkrótce dostaniesz dostęp...

  • Bądź pewny siebie i wykorzystaj siłę perswazji

  • Bądź produktywny i odzyskaj swój czas

  • Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

  • Zacznij osiągać cele poprzez zmianę wartości wewnętrznych

  • I wiele innych…

blank

Uczestnictwo Ma Swoje Korzyści

Społeczność, którą pokochasz. Dosłownie wszystko czego potrzebujesz, aby zostać osobą sukcesu

Działaj

Nasza wszechstronna „Biblioteka Planów Działania” sprawi, że łatwo i szybko ukończysz zadania, ponieważ nie uczymy tylko teorii, sami jej używamy i jesteśmy praktykami… pokazujemy Ci, krok po kroku, jak ZROBIĆ te rzeczy.



blank

blank

Trenuj

Uczęszczaj na webinary na żywo, tylko dla uczestników Klubu, prowadzone przez zespół Sukces Z Pasją (jak również wybranych zewnętrznych ekspertów, którzy wiedzą o czym mówią) i poszerzaj swoje umiejętności.


Angażuj się

Zadawaj pytania, poznawaj nowych ludzi, wymieniaj się pomysłami z uczestnikami szkoleń na żywo. Dla aktywnych członków Klubu wliczony jest bilet na szkolenia na żywo dla Ciebie i osoby towarzyszącej. Ponieważ w naszych szkoleniach bierze udział setki osób na pewno znajdziesz kogoś kto może Ci pomóc.

blank

blank

Oszczędzaj

Jako członek Klubu pierwszy dowiesz się o wszystkich nowych ofertach, będziesz miał możliwość testowania wybranych produktów oraz będziesz mógł skorzystać ze zniżek i rabatów na wybrane szkolenia!

blank

Sprawdź swojego e-maila i będziemy wkrótce w kontakcie!

Zaproszenie są przeglądane w kolejności ich otrzymania… ale jakbyś nie dostał od nas wiadomości w ciągu czterech dni roboczych, proszę napisz do nas na: [email protected]

Powodzenia,

blank

Sukces Z Pasją © 2012-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>