Personal Development

Jak zaprogramować swoją podświadomość na to co TY chcesz osiągnąć?

Czy wiesz że to jak zaczniesz swój dzień ma ogromny wpływ na to jakie rezultaty osiągniesz na koniec tego dnia?

Badania na temat ludzkich zachowań właśnie to potwierdzają.
Mało tego że będzie to miało wpływ na ciebie ale także na ludzi którzy Cię otaczają.

A idąc do sedna sprawy, to na czym skupisz swoją uwagę w pierwszym momencie od rozpoczęcia dnia wyślę specyficzną energie która rozpocznie koleją sytuację a ta będzie mieć wpływ na następną rzecz która wypełni Twój ranek, dzień, tydzień,…życie.

To na czym skupiasz swoje myśli każdego dnia spowoduje że będziesz osiągał takie rezultaty a nie inne.

TWOJE SKUPIENIE WYZNACZY CO OSIĄGNIESZ W ŻYCIU.

Wysoka energia, a tym samym wysoka częstotliwość, przyciąga do Ciebie rzeczy które pchają Cię do przodu i powodują, że czujesz się świetnie. Niska energia, a tym samym niska częstotliwość, przyciąga do ciebie przede wszystkim strach, lęk, trwogę oraz zmartwienie powodując, że chcesz zamknąć się w domu i nie widzieć nikogo.

Wiele ludzi ma bardzo niską częstotliwość i energię, ponieważ po przebudzeniu odrazu myślą i skupiają swoją uwagę na problemie czy też czymś co muszą rozwiązać.

Skupiają się na tym czego nie mają albo na tym co muszą dziś zrobić jako zło konieczne.

Np. muszę iść do pracy której nie lubię, albo spotkać się z kimś z kim nie mam ochoty się widzieć, czy też zrobić coś w domu na co nie mam ochoty, zadzwonić, napisać, posprzątać, zając się dziećmi, albo myśleć o moim celu życiowym o którym nie mam pojęcia i nie wiem co ja tutaj w ogóle robię…. blah blah blah.

Inni natomiast budzą się rano i mają kompletnie inną specyficzną rutynę którą wykonują codziennie, aby świadomie programować swoją podświadomość i aby wejść na jak najwyższą częstotliwość/energię. Ponieważ wiedzą, że da im to możliwość zobaczenia tego czego inni widzą taj jak np. możliwości w danej sytuacji i spotkać odpowiednie osoby, które współpracują płynnie i łatwo.

Ludzie którzy tak robią zazwyczaj mają całkiem inne wyniki niż ludzie z grupy poprzedniej.

Jest kilka elementów, które wypełniają ich ranek, w zależności ile masz dla siebie czasu z taką intensywnością wykonasz kolejne kroki, aby wejść na wysoką energię i skupić swój umysł na tym co TY CHCESZ, a nie to co powiedzą Ci reklamy i inny jak tylko wyjdziesz z domu czy włączysz radio/TV/gazetę/Social Media.

Jakie kroki robią ludzie sukcesu, aby zaprogramować swój umysł na takie rezultaty jakie chcą osiągać?

Cel: przede wszystkim mają napisany cel w swoim notesie i czytają ten cel rano jak się obudzą, jest to cel długo terminowy roczny
Cel na dziś: czytają cel który założyli na dziś i zapisali wieczorem poprzedniego dnia, który przybliży ich do celu rocznego
Wizualizacja: jest to absolutnie podstawa sukcesu wielu ludzi, wyobrażają sobie osiągnięty cel pod koniec dnia i jak triumfują i cieszą się jego osiągnięciem.
Celebracja/ Wdzięczność: świętują, triumfują, cieszą się pod koniec dnia i dziękują za to wszystko co poszło dobrze, nawet jeśli nie osiągneli zamierzonego celu tego dnia, to i tak dziękują za coś, ponieważ wdzięczność chociażby za to, że możesz oddychać wkłada Cię na wyższą częstotliwość/energię i jak już wiesz przyciąga to do Ciebie inne osoby i wydarzenia o wyższej energii.

Zrób powyższe punkty przez 7 pełnych dni i zobacz jak zacznie zmieniać się Twoje myślenie oraz sytuacje w których się znajdujesz.

Napisz o swoich obserwacjach na naszym Fan Page na Facebooku

blank
Ewelina Gawłowska

Cześć! Jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesowego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i wysoką produktywnością. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją

Moją misją jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY

Jak w 3-ch krokach stać się charyzmatyczną osobą?
W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju,[...]
Wyjdź ze strefy komfortu i zacznij robić rzeczy do których jesteś stworzony
Jest to specjalne 70 min nagranie video na żywo z kursu, który prowadziłam podczas mojego wystąpienia na jednym z sympozjów[...]
[Video] Czym są wartości wewnętrzne?
Jeżeli zdarza Ci się kreować efekt jojo i mimo ciężkiej pracy ciągle wracać do punktu wyjścia to……z poniższego video dowiesz się jak to zmienić oraz[...]
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>