sukces_z_pasja_krakowSeminarium „Efektywne Kreowanie Przyszłości” okazało się wielkim sukcesem, ponieważ nie tylko był to prawdziwy trening umysłu, ale również każdy był maksymalnie zaangażowany. Uczestnicy stwierdzili, że było to seminarium inne niż wszystkie w których dotychczas brali udział.

Seminarium „Efektywne Kreowanie Przyszłości” było oparte na pracy z podświadomością bo właśnie tam wszystko się zaczyna.

Praca z Twoją podświadomością jest podstawą zmiany czy też transformacji w Twoim życiu osobistym jak i biznesowym. Aby dokonać zmiany musisz zacząć od usunięcia blokad, które trzymają Cię w miejscu i właśnie tym zajmowaliśmy się na naszym seminarium. Wszyscy uczestnicy dokonali tej transformacji i postanowili kontynuować przeprogramowanie swojej podświadomości na sukces razem z nam.

Pierwszego dnia seminarium zajęliśmy się poznawaniem naszego sposobu myślenia i jak on wpływa na nasze rezultaty. Następnie przeszliśmy do poznania prawa sukcesu, a mianowicie po której stronie równania jesteś.

P > E

Czy jesteś przyczyną swojego życia, czy efektem w zależności po której stronie równania jesteś będzie zależało czy masz rezultaty w osiąganiu sukcesów czy też dobre powody aby go nie osiągnąć.

Pierwszy dzień zakończył się poznaniem metody SMART, czyli ustawiania celów tak aby się spełniały. Uczestnicy poznali TIME LINE THERAPY, czyli oś czasu i wstawili swój cel zapisany metodą SMART w swoją oś czasu.

Trening był oparty na obaleniu mitów „co inni powiedzą” i wyjście ze swojej strefy komfortu, a raczej dyskomfortu.

Drugi dzień rozpoczął się niesamowitym ćwiczeniem, czyli wejściem w TIME LINE THERAPY. Przeszliśmy do głównego etapu usuwania podświadomych blokad.

Najpierw zajęliśmy się usuwaniem pięciu głównych negatywnych emocji, a cały proces zakończyliśmy usuwaniem limitujących wierzeń i przekonań z podświadomości. Jest to niesamowity proces, ponieważ jest bardzo szybki i kiedy jest zrobiony prawidłowo przynosi natychmiastowe rezultaty.

Dzień zakończyliśmy wstawianiem kolejnego celu w oś czasu. Trening były przyjęty tak entuzjastycznie, że uczestnicy chcieli kontynuować proces przeprogramowywania swojej podświadomości na sukces tak, że spontanicznie postanowiliśmy utworzyć Klub Sukces Z Pasją.

Klub ten ma za zadania stworzenie społeczności ludzi sukcesu, którzy działają. Bardzo wierzymy w maksymę „z kim przystajesz takim się stajesz”, jest to bardzo ważne z kim spędzasz swój czas ponieważ mają oni na Ciebie niesamowity wpływ.

Przebywanie z ludźmi sukcesu, którzy osiągają rezultaty jest fundamentalne dla Twojego sukcesu. Dlatego też klub ten jest dedykowany dla ludzi którzy chcą przebywać z innymi którzy inspirują i ładują ich niesamowitą dawką energii tak aby mogli osiągnąć sukces jeszcze szybciej.

Klub Sukces z Pasją został stworzony dla ludzi którzy chcą się rozwijać i osiągać rezultaty tu i teraz.

Jeżeli chcesz stać się członkiem Klubu Sukces Z Pasją tutaj możesz dowiedzieć się więcej.

Nacisnij tutaj, żeby zobaczyć zdjęcia ze szkolenia.

blank
Ewelina Gawłowska

Cześć! Jestem trenerem rozwoju osobistego i biznesowego. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i wysoką produktywnością. Jestem współzałożycielką platformy rozwoju osobistego i biznesowego Sukces Z Pasją

Moją misją jest prowadzenie ludzi do sukcesu oraz wydobycie ich prawdziwego potencjału. Od 2011 r. w moich szkoleniach On-Line i wydarzeniach na żywo wzięło udział kilka tysięcy osób.

POLECANE WPISY

Jak w 3-ch krokach stać się charyzmatyczną osobą?
W jaki sposób garstka ludzi na świecie roztacza wokół siebie tak niesamowitą aurę? Co sprawia, że gdy oni wchodzą do pokoju,[...]
Wyjdź ze strefy komfortu i zacznij robić rzeczy do których jesteś stworzony
Jest to specjalne 70 min nagranie video na żywo z kursu, który prowadziłam podczas mojego wystąpienia na jednym z sympozjów[...]
[Video] Czym są wartości wewnętrzne?
Jeżeli zdarza Ci się kreować efekt jojo i mimo ciężkiej pracy ciągle wracać do punktu wyjścia to……z poniższego video dowiesz się jak to zmienić oraz[...]
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>